Багатофункціональна кришка для дезінфекції Xiaomi DUNHOME (DH-004)

Чи може гаряча вода дійсно дезінфікувати?

Дослідження показали, що миючи посуд протягом 2-3 хвилин гарячою водою при температурі 70-85 °С, можна змити тільки пил і деякі бактерії, а багато хвороботворних бактерій ще живі!

Швидке знищення мікробів

Кришка для УФ-дезінфекції DUNHOME DH-004 використовує технологію світлодіодної дезінфекції глибоким ультрафіолетом.

Глибока ультрафіолетова дезінфекція

У невеликій захисній кришці для дезінфекції використовуються 3 ультрафіолетові лампи з терміном служби до 10 000 годин і потужністю 10 мВт, які можуть генерувати ультрафіолетові промені з довжиною хвилі 260-280 нм. Вони відсікають бактеріальну ДНК / РНК і повністю знищувати бактерії.

Усуньте специфічний запах за 180 секунд

Активуйте 180-секундний режим дезодорації, який може ефективно усунути запах молока, чаю, кави і т.ін. Це дозволить вам насолоджуватися хорошим смаком їжі.

Регулярна дезінфекція

Перед їжею продезінфікуйте порожню миску або стакан для води за допомогою DUNHOME DH-004. Уникайте дезінфекції посуду з їжею і водою, щоб ультрафіолетові промені не руйнували поживні речовини в їжі.

Однокнопкове інтелектуальне управління двома режимами

Дезінфектор DUNHOME DH-004 має область дезінфекції 126 х 126 мм і обладнаний чутливими до натискання кнопками, за допомогою яких ви можете управляти режимами роботи пристрою.

У той же час є функція пам'яті для запам'ятовування переваг користувача. Коли вона включена, за замовчуванням буде використовуватися останній режим використання.

Водонепроникний глянсовий матеріал

Кришка для дезінфекції виготовлена ​​з двостороннього водонепроникного АБС-пластика, який легко чиститься, стійкий до високих температур.

Захисний дизайн

Дезінфектор DUNHOME DH-004 оснащений датчиком сили тяжіння і УФ-світло відключається після повороту пристрою на 10°, що дозволить захистити ваші очі.

Тривалий час автономної роботи

DUNHOME DH-004 обладнаний акумулятором ємністю 600 мАг, який заряджається близько 2-3 годин і може працювати близько 25-30 разів.

Маленький і легкий

Дезінфектор важить всього 78 грам і легко поміщається в кишені або сумці.

Інструкція по використанню

1. Операція завантаження

Відірвіть прозору захисну плівку, яка покриває світлодіоди УФ-лампи, натисніть і утримуйте кнопку дезінфекції близько 1.5 секунди, щоб включити пристрій. В цей час загориться індикатор, а на дисплеї з'явиться 90-секундний зворотний відлік до початку дезінфекції.

2. Перемикання режимів

У включеному стані короткочасно натисніть кнопку дезінфекції, щоб переключитися між двома режимами дезінфекції (90 секунд / 180 секунд) і запам'ятати налаштування користувача.

3. Завершення роботи

  • У включеному стані натисніть і утримуйте кнопку дезінфекції близько 1.5 секунди, щоб вимкнути живлення.
  • Після завершення зворотного відліку дезінфекції він автоматично відключиться.
  • Він автоматично відключиться при нахилі на 10 градусів (налаштування безпеки).
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Багатофункціональна кришка для дезінфекції
Бренд: Dunhome
Модель: DH-004
Вихідна потужність: 3 Вт
Матеріал: АБС-пластик
Розмір: 185.56 x 126.68 x 11.8 мм
Колір: Сірий