Багатофункціональна лопата з сокирою Xiaomi HuoHou (HU0183)

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

HuoHou (HU0183) – це не просто чергова складана лопата, а комплект з багатьма корисними інструментами, у тому числі з повноцінною сокирою.

Лопата та всі комплектуючі виготовлені з нержавіючої сталі особливої ​​міцності, яка не іржавіє, не тріскається, не кришиться.

Крім лопати та сокири доступні: викрутка (плоска та хрестова), компас, ніж, свисток, лінійка, пила, штик, склобій та багато іншого. HuoHou HU0183 включає все, що може знадобитися в поході або подорожах.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Полотно лопати

Полотно лопати виготовлене з мартенситної нержавіючої сталі 30Cr13 товщиною 2.85 мм. Твердість матеріалу має ступінь HRC 45, тому лопата міцна та довговічна.

Класична V-подібна форма з посиленим гребенем легко прорізає ґрунт.

Багатофункціональна лопата з сокирою Xiaomi HuoHou (HU0183) крупним планом

Регульоване положення лопати, полегшує використання та дає більше можливостей. При послабленні різьблення, позиціонуючий валик, не дозволяє полотну лопати швидко скластися та завдати шкоди користувачу. М'яка амортизація забезпечує безпечне перемикання функції головки лопати.

Багатофункціональна лопата з сокирою Xiaomi HuoHou (HU0183) застосування лопати

Компактне зберігання

Багатофункціональна лопата з сокирою HU0183 має розбірну конструкцію, що дуже зручно у подорожах. Усі деталі компактно упаковуються у спеціальну сумку. Для полотна лопати передбачений високоякісний нейлоновий чохол.

Багатофункціональна лопата з сокирою Xiaomi HuoHou (HU0183) інструменти в комплекті

Матеріал: Нержавіюча сталь 30Cr13
Бренд: Huo Hou
Додаткові характеристики: Зручна конструкція, легко зберігати та транспортувати, висока ефективність, компактні розміри
Призначення: Універсальне
Комплектація: Лопата, сокира, склобій, викрутка (плоска та хрестова), компас, ніж, свисток, лінійка, пила, штик, кресало, сумка
Артикул: HU0183
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати