Багатофункціональне дитяче крісло Xiaomi bebehoo (FD80013)

Нехай ваша дитина відчуває себе комфортно

Багатофункціональне крісло bebehoo може допомогти вашій дитині відчувати себе комфортно і безпечно під час прийому їжі або відпочинку.

Крісло має цілісний каркас і регульовану спинку з чотирма кутами нахилу.

Крім того, виріб має 7-рівневе регулювання по висоті, що дозволить вам завжди тримати дитину в зручній та близькій до себе відстані.

Зручно від їжі до сну

Спинка дитячого крісла може бути відрегульована в межах від 100 градусів до 155 градусів, в залежності від сценарію використання: прийому їжі, годування грудьми або сну.

Наукове проектування виробу забезпечує комфортне положення тіла дитини. Опора для ніг спроектована так, щоб її можна було регулювати в трьох положеннях.

Швидкознімний двошаровий піднос

На крісло bebehoo може бути закріплений великий двошаровий піднос (поставляється в комплекті), який має дуже зручну розбірну конструкцію. Його можна і потрібно промивати під водою для очищення від забруднень і запобігання поширенню мікробів. Виготовлений піднос з безпечного поліпропілену.

L-образна структура каркаса

Каркас дитячого крісла bebehoo має елегантну і надійну L-образну структуру. Опорна труба з алюмінієвого сплаву має ширину близько 80 мм, а її відмінна несуча здатність забезпечує високу надійність конструкції.

Складається за лічені секунди

У процесі складання дитячого крісла bebehoo вам необхідно затиснути кнопку, розташовану на каркасі виробу. Після складання виріб займає площу менше 0.05 м², що дозволить зберігати крісло в вертикальному положенні практично в будь-якому куточку вашого будинку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Багатофункціональне дитяче крісло
Бренд: BEBEHOO
Матеріал: FD80013
Максимальне навантаження: 20 кг
Застосовний вік дитини: 6-36 місяців
Матеріал опорних елементів: Алюмінієвий сплав
Матеріал сидіння: Поліпропілен, поліестер
Матеріал підносу: Поліпропілен
Колір: Блакитний
Розмір: