Багатофункціональний Автоматичний намет Xiaomi Early Wind 2 people Blue/Green 215*205*125cm (HW010401)

  • Синій

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Зручна палатка для сімейного відпочинку на природі

Сучасне життя дуже насичене і часто хочеться виділити час для відпочинку на природі. У цьому вам допоможе багатофункціональний намет Early Wind, виконана з якісних сучасних матеріалів, які забезпечать комфортне проведення часу, як в дощову, так і в жарку сонячну погоду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ідеальний варіант для пікніка

Багатофункціональний намет Early Wind, розкладається та складається за лічені секунди. Він має продуманий автоматичний механізм, який легким рухом рук, дозволяє підготувати намет для установки на обраній вами місцевості. Цей намет ідеально підходить для комфортного проведення часу в колі сім'ї. У ньому помістяться дві дорослі людини.

Багатофункціональний Автоматичний намет Xiaomi Early Wind 2 people Blue / Green 215 * 205 * 125cm (HW010401) на тлі природи

Розробка фахівців з багаторічним досвідом роботи

Фахівцям компанії «Decathlon» довелося докласти чимало зусиль для розробки настільки простого у використанні і в той же час дуже якісного намету, в якому ви б відчували себе «як вдома». Багаторічний досвід і кропітка праця, дозволили розробити універсальну намет Early Wind, в якому ви будете почувати себе комфортно і в дощовий день, і в жарку сонячну погоду.

Багатофункціональний Автоматичний намет Xiaomi Early Wind 2 people Blue / Green 215 * 205 * 125cm (HW010401) хлопець з дівчиною біля намету

Установка за кілька секунд

Процес встановлення намету Early Wind займає всього кілька секунд. Намет Early Wind має так звану конструкцію «трансформер», що дозволить розкласти її за лічені секунди (як показано на малюнку нижче). Після чого ви зможете закріпити її за допомогою мотузки і грунтових шпильок.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people установка

Багато простору для всієї родини

Довжина намету Early Wind – 2.15 м, ширина – 2.05 м, висота – 1.25 м. Як бачите, він дуже просторий для сім'ї з двох чоловік.

Багатофункціональний Автоматичний намет Xiaomi Early Wind 2 people Blue / Green 215 * 205 * 125cm (HW010401) всередині намету

Надійна конструкція

У наметі Early Wind, в якості тканини, використовується поліестер 190T здатний витримувати до 1000 мм опадів і щільна тканина Оксфорд 210D, водостійкість якої розрахована приблизно на 2000 мм опадів. Крім того, шви намету герметизовані за допомогою термоусадочної водонепроникної стрічки.

Внутрішня частина намету, а також всі двері та вікна виготовлені з высокощільної марлі ВЗ, яка пропускає повітря та захищає від комарів, що дозволяє створити комфортне внутрішнє середовище для відпочинку.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people захист від вологи

І в дощ, і в спеку

Завдяки продуманому дизайну намету Early Wind, вам буде комфортно в різну погоду. Щільне тканинне покриття, не перешкоджає природній циркуляції повітря і при цьому забезпечує надійний захист від попадання вологи всередину намету.

Багатофункціональний Автоматичний намет Xiaomi Early Wind 2 people Blue / Green 215 * 205 * 125cm (HW010401) всередині

Тип: Автоматичний намет
Бренд: Early Wind
Матеріал: Поліефірна тканина 190T, 210D тканина Оксфорд, скловолокно, високощільна марля ВЗ 
Захист від УФ: UPF50+
Колір: Синій / Зелений
У комплект входять: Сумка x 1, намет x 1, мотузка x 4, грунтові шпильки x 8 
Розмір: 215 x 205 x 125 см
Вага: 3.7 кг