Багатофункціональний молоток Xiaomi NexTool Black

Ваш екстрений помічник в дорозі

У момент небезпеки, багатофункціональний молоток NexTool може швидко розбити скло автомобіля або перерізати ремінь безпеки, щоб врятувати себе і пасажирів. Це дасть вам відчуття спокою пересування.

Кілька варіантів використання

У ключової функції «самопорятунку», крім розбиття вікон і перерізання тросів, додано освітлення при техобслуговуванні, попередженні про паркування та аварійна зарядка смартфонів.

Високоміцна вольфрамова сталь

У NexTool використовується дуже міцний сталевий вольфрамовий наконечник (рівень твердості> 820HV), який усуває перешкоди на шляху, володіючи «нищівною» дією, він з легкістю впорається зі склом автомобіля.

Вбудований канатний ніж

Внутрішній різак має гостре лезо, яке спроектовано таким чином, щоб запобігти випадковму контакту з конструкцією, тому воно не зашкодити вашим пальцям навіть у надзвичайній ситуації.

Подвійний джерело світла

Червоно-біле джерело світла допоможе вам спокійно впоратися з раптовим паркуванням і технічним обслуговуванням вночі. Режим освітлення можна перемикати за допомогою однієї кнопки, і при необхідності можна вибрати 4 режими (підсвічування білим світлом / слабке світло, постійний червоне світло / повільний спалах).

Магнітна фіксація. Вільні руки для точкового освітлення.

NexTool обладнаний потужним магнітом, що дозволить зафіксувати пристрій в вертикальному і перевернутому положенні. Гнучке позиціонування та надійна фіксація задовольнить ваші потреби в освітленні під різними кутами.

Кілька рекомендацій

1. Тримайте молоток NexTool в межах досяжності водія, наприклад, відсік для зберігання в основний двері водія, бардачок.

2. Розбивати скло краще по кутах і робити це дуже обережно, щоб не поранити себе і пасажирів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Багатофункціональний молоток
Бренд: NexTool
Матеріал: Ручка з нейлону і скловолокна, сталевий вольфрамовий наконечник
Розмір: 181 x 86 x 27мм (± 2 мм)
Вага: 285 г ± 5 г