Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g

Антибактеріальний рулонний папір з натурального бамбука

WURO Antibacterial Rolls - рулонний папір, яка виконаний з натурального бамбука, відрізняється дивовижною м'якістю та унікальними антибактеріальними властивостями.

Головною особливістю, крім зручності, екологічності та антибактеріального ефекту, є її чотиришарова структура, завдяки якій папір має вражаючі характеристики міцності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Екологічність та безпека

Відповідність світовим стандартам якості

Рулонний папір WURO виконаний з натурального бамбука, не містить будь-які добавки і домішки, що гарантує її безпеку для здоров'я і навколишнього середовища. В ній не використовуються відбілюючі речовини, тому вона практично відображає природний колір бамбука. Крім того, вона не містить діоксин, тальк та інші шкідливі хімічні речовини. Бамбукове сировину - матеріал, який застосовується при виробництві рулонного паперу нового покоління, - було вирощено в провінціях Сичуань, а також Чунцин, що відносяться до розряду екологічно чистих районів Китаю. WURO Antibacterial Rolls - папір, яка відповідає світовим стандартам безпеки та якості.

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g крупним планом з характеристиками

Прекрасний варіант для повсякденного використання

Простота застосування та компактність

Рулонний папір WURO досить універсальний, оскільки його можна використовувати для протирання рук після миття посуду або після прийняття їжі, як «рушник» за допомогою якого ви хочете «просушити» залишки вологи на кухні або як серветки для упаковки продуктів, а рулонний і цілком ергономічний дизайн, дозволить компактно розмістити його в будь-якому куточку будинку / квартири.

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g  в рулоні

Всебічна безпека

Ніжний дотик і антибактеріальний ефект

За результатами тестування в Центрі мікробіологічного аналізу, який знаходиться в провінції Гуандун, рулонний папір WURO забезпечує ефективне видалення до 99% бактерій кишкової палички та стафілококу. М'яка текстура WURO перевершує м'якість багатьох інших гігієнічних паперів, досягаючи максимального коефіцієнта гладкості - 10 і відповідно забезпечує приємні тактильні відчуття при її використанні.

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g з надрізами

Не дряпає і не «сушить» шкіру

Комфортна текстура поверхні

Рулонний папір WURO практично невагомий, він чудово вбирає вологу, а ніжна текстура немов ковзає по руці не створюючи дискомфорту користувачеві.

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g в руці користувача

Інноваційна чотиришарова структура

Технологія перфорованих точок

Папір WURO складається з чотирьох шарів. Кожен з шарів за допомогою застосування технології перфорованих точок може розділятися, якщо необхідно отримати більш тонкий папір. В один момент, ви власноруч можете здійснити певну «трансформацію» щільного шару в більш тонкий.

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g шари

Продуманий дизайн для комфортного використання

Поділ по секціях

Рулонний папір WURO розділений на рівні секції 105х138 мм по краях яких, знаходиться 26 з'єднувальних ліній, які сприяють зручному «надриву» потрібного відрізка паперу. Завдяки застосуванню технології точкового свердління, по обох краях зроблені отвори, які сприяють прекрасної циркуляції повітря між шарами паперу.

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g відмотування

Обробка бамбукових волокон

Стійкість до вологи

В основу виробництва рулонного паперу WURO закладений процес обробки бамбукових волокон при температурі до 150 ° C і під високим тиском. Крім того, вона в 1.54 рази стійкіше до вологи і в 2.6 рази міцніше багатьох інших гігієнічних паперів.

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g 4-х шарова конструкція

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g рівні шматочки

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g дитина і сім'я

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g на підвіконні

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g поруч з продуктами

Бамбуковий антибактеріальний папір WURO 160g в ванній кімнаті

Розмір секцій: 105 мм x 138 мм
Бренд: WURO
Кількість шарів: 4
Вага: 160 г
Матеріал: Бамбукова целюлоза
Додатково: Антибактеріальний ефект
Термін придатності: 3 роки