Батарейки Xiaomi ZMI CR2032 (5шт) (6958117501146)

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Акційна ціна

Xiaomi ZMI CR2032 - універсальна літієва батарейка формату "пігулка". Модель підійде для живлення дрібних електронних гаджетів. Тестування моделі показало на 50% більшу ефективність у заряді порівняно з моделями минулого покоління. Якісні матеріали забезпечують безпечну експлуатацію батарейки та захист від можливих проблем, таких як окислення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Універсальний елемент живлення

Xiaomi ZMI CR2032 – універсальна батарейка, яка є елементом живлення для безлічі дрібних електронних пристроїв. Вона підійде для пультів дистанційного керування, годинників, будильників, ліхтариків, дитячих іграшок — досить широкий спектр застосування.

Xiaomi ZMI CR203 в упаковці

Якість матеріалів

Дбаючи про безпечну експлуатацію, виробник використовував лише якісні матеріали, щоб у процесі використання уникнути таких проблем, як окислення батареї, що може призвести до ламання пристроїв. Свою працездатність батарейка може зберігати в температурних умовах від -30 до +65 °С. Багаторазові тести батарейки CR-2032 показують на 50% кращу ефективність в заряді у порівнянні з батарейками минулого покоління.

Надійна упаковка

Батарейка має герметичну упаковку, щоб уникнути можливих пошкоджень під час транспортування. Такий підхід також дозволяє зберегти характеристики та працездатність батареї навіть при зберіганні протягом кількох років.

Умови зберігання: батарею рекомендується зберігати в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Xiaomi ZMI CR203 в руці

Тип:

Батарейка

Бренд: ZMi
Модель:

CR2032

Напруга:

3V

Тип:

Литієва

Робоча температура:

від –30 °С до +65 °С.

Кількість:

5 шт