Бездротові навушники TWS Xiaomi Redmi AirDots 2S Black (TWSEJ07LS)

Redmi AirDots 2S - легкі та компактні навушники. Модель виконана у лаконічному дизайні. У комплекті йде зарядний кейс, який можна використовувати як кейс для зберігання. Навушники використовують інтерфейс Bluetooth 5.0 для підключення до пристроїв. Redmi AirDots 2S здатні працювати до 20 годин (з використанням кейсу для підзарядки). Також підтримується сенсорне керування, ігровий режим та функція виявлення у вусі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Практичність та стиль

Навушники у формі капсули виглядають лаконічно та стильно. Завдяки силіконовим амбушюрам навушник щільно фіксується у вусі, тому їх можна використовувати при заняттях спортом та інших активностях, не боячись, що навушники можуть випасти.

Redmi AirDots 2S вид

Функція виявлення

Навушники отримали функцію виявлення у вусі. Коли користувач виймає їх – відтворення музики припиняється, і навпаки.

Реалістичний звук

Навушники отримали чіп Qualcomm 3040, який забезпечує чисте та реалістичне звучання. Так що тепер можна сповна насолодитися улюбленими треками, фільмами та іграми.

Redmi AirDots 2S вигляд

Автономність до 20 годин

Redmi AirDots 2S забезпечують безперервну роботу до 4 годин, а використовуючи зарядний кейс навушники можуть працювати до 20 годин. Для відстеження рівня заряду на корпусі є спеціальний індикатор.

Redmi AirDots 2S кейс та навушники

Просте управління

На кожному навушнику є сенсорна кнопка, яка дозволяє керувати навушниками - приймати та завершувати виклики, відтворювати чи ставити на паузу музику. Також передбачено перемикання на ігровий режим – для цього потрібно зробити потрійне торкання сенсорної кнопки. В ігровому режимі забезпечується подача звуку без затримок у бездоганній якості, що часом необхідно в іграх.

Redmi AirDots 2S навушники

Тип:

Навушники

Бренд: Mi
Модель:

2S (TWSEJ07LS)

Діапазон частот:

20 - 20000 Гц

Опір:

32 Ом

Чутливість:

104 Дб

Автономність:

До 4 годин

До 20 годин ( з використання зарядного кейсу)

Вага:

навушник 4.1 г

зарядний кейс 27.2 г

Колір:

Чорний

Комплектація:

Навушники

Кейс

Інструкція