Бездротова Bluetooth-гарнітура Xiaomi Pro (LYEJ06LS) Black

Bluetooth-гарнітура Xiaomi Pro відрізняється сучасним гнучким дизайном, передовими аудіотехнологіями та тривалим часом автономної роботи.

Сучасний дизайн для комфортного носіння

Bluetooth-гарнітура Xiaomi Pro LYEJ06LS виготовлена ​​в основному з м'якого гумового матеріалу володіє хорошою еластичністю.

Багатофункціональна клавіша управління розташована безпосередньо на корпусі навушників, що робить використання гарнітури більш гнучким.

Зручне управління

Гарнітура має обертову на 180° конструкцію, що дозволить перемикати та використовувати її для обох вух, не відчуваючи ніяких труднощів чи дискомфорту.

Крім того, вага гарнітури Xiaomi Pro LYEJ06LS зменшена виробником до 12 г, що забезпечує ще більш комфортний процес носіння пристрою.

Швидке та стабільне з'єднання Bluetooth 5.0

Гарнітура Xiaomi Pro LYEJ06LS обладнана чіпом Bluetooth 5.0 нового покоління і сумісна з більшістю мобільних пристроїв на ОС Android та iOS.

Таким чином, підключення стає більш стабільним, енергозбереження більш оптимальним, відтворення звуку більш плавним з меншою затримкою.

Відмінна якість звуку

Якість звуку завжди є головним чинником при виборі навушників і гарнітур.

У Xiaomi Pro LYEJ06LS використовується 12-міліметрова діафрагма з сучасним сигнальним процесором DSP і cVc, інтелектуальною технологією шумозаглушення з двома мікрофонами, надаючи користувачам максимально чітке і плавне звучання та спілкування з співрозмовником.

Крім того, гарнітура Xiaomi Pro підтримує роботу віртуальних помічників, таких як Google Assistant, Siri, XiaoAI.

До 40 годин програвання музики

Зарядний кейс обладнаний USB Type-C роз'ємом і акумулятором ємністю 600 мАг, забезпечуючи стабільне живлення навушників, якого вистачить приблизно на 4 заряди.

Крім того, всього за 1 повну зарядку користувачі можуть використовувати гарнітуру Xiaomi Pro LYEJ06LS для прослуховування музики, комфортної розмови протягом 8 годин і навіть до 40 годин при використанні із зарядним чохлом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротова Bluetooth-гарнітура
Бренд: Mi
Модель: LYEJ06LS
Тривалість роботи в режимі розмови: Близько 8 годин
Ємність акумулятора гарнітури: 100 мАг
Ємність зарядного кейса: 600 мАг
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Діапазон підключення: 10 м
Тривалість роботи від акумулятора зарядного кейса: ~ 40 годин (включаючи зарядний чохол)
Розмір гарнітури: 82 x 42 x 17.2 мм
Розмір зарядного пристрою:: 96.4 x 56.8 x 26.7 мм
Вага: Близько 12 г