Бездротова електрична швабра Xiaomi BOBOT

  • 14 днів

Звичайна ціна

Додати у кошик У магазині Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Зручна конструкція

Корпус підлогонатирача має просту конструкцію з відповідним поєднанням кольорів, які підкреслюють потужні миючі властивості бездротової електричної швабри BOBOT.

Управління однією рукою

Електронатирач BOBOT використовує бездротовий зв'язок 2.4G і забезпечить якісне прибирання підлоги від пилу, патьоків, бруду. Включати електронатирач, а також управляти розбризкуванням води можна за допомогою розташованих на рукоятці кнопок управління. Це суттєво полегшить процес прибирання дітям і літнім людям.

Вбудований великий резервуар для води на 280 мл

BOBOT обладнаний 280 мл ємністю для води, чого цілком достатньо для забезпечення вологого прибирання однієї або декількох кімнат.

Очищення плям та інших забруднень

У швабрі використовуються імпортні високоякісні волокнисті матеріали, які легко справляються з різними плямами, такими як, плями від масла на кухні, патьоки від їжі на підлозі та липкі сліди напоїв. Крім того, швабра здатна прибрати волосся і шерсть тварин.

Легка заміна насадки

Розроблену компанією Velcro тканину для швабри, можна замінити, не нахиляючись і не забруднивши рук. Досить просто акуратно наступити на неї ногою і встановити нову насадку.

Знімний акумулятор великої ємності

Електронатирач BOBOT обладнаний акумулятором ємністю 2500 мАг. Якщо у вас немає часу чекати поки зарядиться акумулятор, ви можете легко вилучити його і встановити на його місце вже заряджений (додатковий акумулятор купується окремо).

Потужність 60 Вт

Високошвидкісна швабра BOBOT зі зворотним обертанням і потужністю 60 Вт, подвоює опір, і різні плями легко очищаються з підлогового покриття.

Вільне обертання

BOBOT має обертовий дизайн, повертається на 180 градусів вліво і вправо, і на 90 градусів назад і вперед, що полегшить процес прибирання важкодоступних куточків квартири.

Автоматичне блокування

Коли ручка натирача піднімається у вертикальне положення, основний блок автоматично блокується для безпеки та економії енергоспоживання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротова електрична швабра
Бренд: BOBOT
Модель: SINGFEI MOP 8300
Номінальна напруга: DC 14.4 В
Номінальна потужність: 60 Вт
Шум: 60 дБ
Ємність акумулятора: 2500 мАг
Тривалість зарядки: Близько 2.5 годин
Тривалість роботи: 35 хвилин
Ємність резервуара для води: 280 мл
Розмір: 1220 x 390 x 322 мм
Вага: 3.15 кг