Бездротова гарнітура Xiaomi True Air 2 SE White

  • Білий
  • 12 місяців

До 5 годин роботи без підзарядки

Бездротова Bluetooth-гарнітура True Air 2 SE використовує мікросхеми нового покоління з відмінним контролем енергоспоживання: без підзарядки гарнітуру можна використовувати близько 5 годин, а загальний час автономної роботи з зарядним пристроєм може становити до 20 годин.

По 2 високочутливих мікрофони в кожному навушнику

Кожна гарнітура вагою всього 4.7 г має два вбудованих високочутливих мікрофони. Технологія формування променя може ефективно усунути шум навколишнього середовища під час розмови, так що співрозмовник може чітко чути ваш голос, навіть в галасливій обстановці.

Глибока оптимізація апаратного і програмного забезпечення

У той же час навушники використовують абсолютно нову архітектуру, а апаратне і програмне забезпечення глибоко оптимізовано: лівий та правий навушники можуть забезпечувати синхронне з'єднання і синхронно приймати звукові сигнали, що ефективно зменшує затримку звуку та забезпечує надійний захист від перешкод і стабільність.

Реалістичне звучання

Бездротова Bluetooth-гарнітура Xiaomi True Air 2 SE використовує композитну динамічну котушку великого діаметра 14.2 мм і підтримує технологію аудіокодека AAC, яка дозволяє відновити більш реалістичні деталі та зробити звук природним і насиченим.

Сенсорне управління

Дотик до робочої області гарнітури може забезпечити відтворення / паузу музики, відповідь / завершення виклику, пробудження голосового помічника та інші операції.

Оптичний ІЧ-датчик

У той же час, гарнітура обладнана оптичним ІЧ-датчиком, який визначає наявність навушника у вусі та відповідно до цього активує або призупиняє відтворення музики.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротова гарнітура
Бренд: Xiaomi
Модель: TWSEJ04WM
Імпеданс: 32 Ом
Зарядний порт: Туре-С
Вхідний параметр: 5В ⎓ 1 A
Тривалість зарядки: Близько 1.5 години
Час автономної роботи від гарнітури: Близько 5 години (час автономної роботи з зарядним пристроєм може становити до 20 годин)
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Підтримка кодека: SBC / AAC
Протокол Bluetooth: BLE / HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Робоча відстань: 10 м
Вага: 48 г