Бездротова IP камера Eken Argus iз сонячною панеллю (Бiлий)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Основні переваги:
- Висока якість зображення 1920*1080
- Живлення від сонячної батареї
- Нічна зйомка

Зовнішня камера безпеки Eken Argus призначена для зйомки відео 1080p Full HD. Є можливість нічного бачення з кутом огляду 140° та видимим діапазоном 6-8 метрів, що значно зменшує сліпі зони та дозволяє вам точно бачити, що відбувається всередині та навколо вашого будинку навіть уночі. IP камера із сонячною панеллю має інфрачервоний "зір" для виявлення руху і може надіслати вам повідомлення, коли датчики руху спрацюють лише за 2 секунди. Ви можете налаштувати чутливість виявлення руху та час роботи, щоб уникнути помилкових спрацьовувань.

Завдяки вбудованим динамікам і мікрофону можна поговорити зі своїми близькими або відвідувачами через камеру з будь-якого місця, де ви знаходитесь. Використовуйте для цього свій телефон, планшета або пристрій Echo (розумна колонка). Використовуйте програму Aiwit для перегляду зображення з камери в реальному часі, відтворення та завантаження відео вручну у будь-який час. Ви також можете поділитися зйомкою з IP-камери з членами вашої родини.

IP камера Eken Argus із сонячною панеллю легко монтується та встановлюється як у приміщенні, так і на вулиці. Використовуйте сонячну панель для заряджання камери прямим сонячним світлом. Всього кілька годин сонячного світла щодня достатньо, щоб ваша камера залишалася зарядженою цілодобово.

Запис подій з камери безпеки відбувається на картку SD. Підтримуються картки SD ємністю до 128 ГБ включно. При підключенні камери до Інтернету ви можете зберігати записані відео в зашифрованій хмарі, щоб не втратити важливі файли. Тепер не потрібно турбуватися про крадіжку чи пошкодження відео через несправну картку пам'яті або фізичний вплив на IP камеру.

Цвет Білий
Бренд: Eken
Вид Бездротові
Тип IP-камери
Роздільна здатність відео 1920 x 1080
Нічна зйомка Так
Мікрофон Є
Динамік Є
Кут огляду Широкоугольный 140°
Формат відео H.264
Слот для карт пам'яті MicroSD до 128ГБ
Робоча температура -10 ~ 60℃, рабочая влажность <95%
Додаткові характеристики Датчик движения
Сигнал тревоги при срабатывании датчика движения
Циклическая запись
Ночное видение
Встроенный микрофон
Динамик
Вага ‎948 g
Гарантія 6 месяцев
Інтерфейси WiFi
Сенсор (1080p) GC2053 CMOS sensor