Бездротова колонка з екраном Xiaomi XiaoAi Speaker Play Enhanced Edition

Чудовий дизайн з інтегрованим дисплеєм

З точки зору дизайну, колір корпусу поліпшеною версією Xiao Ai Speaker Play Enhanced Edition змінився з білого кольору на чорний, а логотип «Mi», який спочатку знаходився на передній частині корпусу, перемістився вниз.

Завдяки дисплею поліпшена версія Xiao Ai Speaker Play може стати новим фаворитом серед бездротових колонок з годинником.

Дисплей цієї розумної колонки підтримує нічний режим, в якому буде зменшена не тільки яскравість, а й гучність динаміка.

Звичайно, ви також можете налаштувати відключення відображення годинника.

Кілька способів управління

Бездротова колонка має вбудований інфрачервоний масив 4 + 1, який може управляти традиційними інфрачервоними телевізорами з дистанційним управлінням, телевізійними приставками, вентиляторами, кондиціонерами тощо.

Звичайно ж, спосіб управління покладається і на голосового помічника «Xiao Ai» за допомогою якого можна легко управляти розумною побутовою технікою і Mijia.

Bluetooth Mesh Gateway — це розширена функція цієї колонки. Підключайте девайси розумного будинку до всієї мережі для більш зручного та комплексного управління.

Звук поширюється на всі 360°

Завдяки 2-дюймовому широкосмуговому динаміку та конусоподібному дизайну, повний і делікатний звук поширюється на всі 360°.

Xiao Ai Speaker Play Enhanced Edition може не тільки автоматично синхронізувати призначені для користувача музичні плейлисти, але також забезпечує всебічну взаємодію з популярними платформами, такими як Himalaya і Dragonfly FM.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобіль з дистанційним управлінням
Бренд: Mi
Динамік: 2-дюймовий широкосмуговий динамік
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0, Wi-Fi 2.4 ГГц, підтримка протоколу IEEE 802.11 b/g/n
Джерело живлення для інфрачервоного управління: 12В / 1А, DC
Додатково: Підтримує функцію голосового пробудження "Xiao Ai", підтримка відтворення музики A2DP
Розмір: 140 x 95 x 95 мм
Вага: 628 г