Бездротові навушники Xiaomi QCY M1C Magnetic Bluetooth Earphone Black

Спортивна Bluetooth-гарнітура QCY-M1C, завдяки компактним розмірам і хорошим робочим характеристикам даного продукту, стане підходящим вибором для активних молодих людей та любителів спорту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

«Спортивний» дизайн

Гарнітура Bluetooth QCY-M1C відрізняється яскравим спортивним дизайном оптимізованим для зручності користувачів. Крім того, спортивна Bluetooth-гарнітура M1C, також має багато нових і унікальних поліпшень, в порівнянні з іншими попередніми версіями QCY.

Бездротові навушники QCY M1C Silver крупним планом

Bluetooth-гарнітура M1C важить всього 16,2 г, що дозволяє користувачам відчувати себе дуже комфортно навіть при тривалому носінні навушників. Вже звичний U-образний дизайн з оптимізованою конструкцією, не створює дискомфорт при занятті спортом.

Бездротові навушники QCY M1C Silver пульт управління

TPE матеріал

Навушники QCY M1C виготовлені з високоякісного TPE матеріалу TPE (термопластичні еластомер) і успішно пройшли випробування на розтягнення.

Бездротові навушники QCY M1C Silver у дівчині на руці

Захист від відбитків пальців

До того ж, гарнітура QCY M1C має особливе нано-покриття, завдяки якому на девайсі не будуть залишатися відбитки пальців і навушники надовго збережуть свій привабливий зовнішній вигляд.

Бездротові навушники QCY M1C Silver внутрішня структура

Магнітні елементи

Для додаткової зручності навушники обладнані магнітами, що убезпечить їх від сплутування. Вони сконструйовані з урахуванням особливостей вушної раковини багатьох користувачів. Тому м'які силіконові амбушюри щільно прилягають до вуха, створюючи певний вакуум в який практично не просочуються зовнішні шуми.

Бездротові навушники QCY M1C Silver магніти

Якісне звучання

Потужний 12-міліметровий магнітний динамік інтегрований в гарнітуру QCY-M1C, має функцію розширення низьких частот, що робить звук точним і потужним.

Бездротові навушники QCY M1C Silver в різних ракурсах

Bluetooth версії 4.2

Спортивна гарнітура M1C, оснащена технологією Bluetooth версії 4.2, завдяки чому вона сумісна з багатьма пристроями, а відстань підключення становить до 10 метрів.

Bluetooth-гарнітура QCY-M1C захищена за стандартом захисту оболонки IPX4 (захист від короткочасного впливу бризок води).

Бездротові навушники QCY M1C Silver блютуз

Вбудований акумулятор

Гарнітура M1C обладнана акумулятором ємністю 90 мАг, який забезпечить роботу пристрою до 5.5 годин в режимі розмови, 5 годин в режимі відтворення музики і до 180 годин в режимі очікування.

Бездротові навушники QCY M1C Silver хлопець в навушниках

Тип: Бездротові навушники QCY M1C
Бренд: QCY
Модель: QCY-M1C
Версія Bluetooth: 4.2
Відстань з'єднання: 10 м
Тривалість роботи в режимі розмови: Близько 5.5 годин
Тривалість роботи в режимі очікування: Близько 180 годин
Тривалість роботи в режимі програвання музики: Близько 5 години
Ємність акумулятора: 3.7В 90 мАг
Вхід: 5В 100 мА
Тип батареї: Літій-іонний
Протокол Bluetooth: HFP / A2DP / AVRCP
Колір: Чорний