Бездротові навушники Xiaomi 1MORE ColorBuds TWS Headphones Black (ESS6001T)

Чутні навіть тонкі нюанси музики

1More True Wireless ColorBuds дозволяють вам чути навіть тонкі деталі з високим рівнем чіткості та чутливості.

І все це завдяки використанню повнодіапазонних драйверів зі збалансованим якорем та експертному налаштуванню навушників звукорежисером Лукою Бігнарді, удостоєного нагороди Греммі.

Безпроблемне сполучення та стабільне з'єднання

Чіп Qualcomm Bluetooth 5.0 від ColorBuds із кодеками aptX та AAC використовується для забезпечення найкращого звучання на різних пристроях iOS та Android.

ColorBuds від 1MORE також пропонують безпроблемне сполучення, автоматично підключаючись до смартфону або планшета після початкової синхронізації.

Досить просто відкрити кришку зарядного кейсу, в якому і зберігається ця парочка відмінних навушників від бренду 1MORE, щоб вони синхронізувалися з вашим девайсом.

Сенсорне управління та розумне відтворення

Функції сенсорного управління цих навушників-вкладишів стали ще простішими у використанні, і їх можна налаштувати на свій смак. Легкий дотик до місця розташування чутливого сенсора, дозволить легко і швидко керувати навушниками та оцінити всі їхні здібності.

В якості додаткового бонуса ці навушники здатні автоматично призупиняти відтворення при вийманні навушників і знову продовжити програвання треку, коли ви помістили їх у вушну раковину.

Обтічний та вологостійкий дизайн

Зі ступенем захисту від води та поту IPX5, навушники здатні витримувати навіть найнапруженіші тренування, дощ та бризки прісної води.

Ці навушники з надійною посадкою та міцною конструкцією ідеально підходять для вушної раковини, завдяки своєму обтічному дизайну, а також наявності комплекту змінних амбушюр різного розміру.

4 мікрофони + шумозаглушення

Використання 4-х мікрофонів у комплексі з технологією придушення шумів cVc 8.0, дозволить у телефонній розмові співрозмовнику чути ваш голос чіткіше і голосніше.

Музика супроводжує вас протягом усього дня

До 6 годин роботи від власного акумулятора та до 22 годин роботи з портативним зарядним чохлом, музика може по-справжньому зарядити вас енергією на весь день.

Навіть якщо енергія акумулятора вичерпалася, то 15-хвилинна зарядка в зарядному футлярі, дасть вам додаткові 2 години використання навушників.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротові навушники
Бренд: 1MORE
Модель: ESS6001T
Опір динаміка: 22 Ом
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Діапазон Bluetooth: 10 м
Кодеки Bluetooth: aptX / AAC / SBC
Протоколи Bluetooth: HFP / A2DP / AVRCP
Вхід: 5В / 1А
Ємність акумулятора одного навушника: 55 мАг
Ємність акумулятора зарядного кейсу: 410 мАг
Тривалість заряджання навушників: ~ 70 хвилин
Тривалість заряджання кейсу: ~ 85 хвилин
Тривалість роботи навушників: До 6 годин (в режимі розмови та музики)
Тривалість роботи навушників при використанні зарядного кейсу: 22 години (в режимі розмови та музики)
Вага одного навушника: 4.1 г
Вага зарядного кейсу: 32.1 г
Загальна вага: 40.3 г
Розмір навушників: 27 х 21 х 20 мм
Розмір зарядного кейсу: 60 х 30 х 38 мм
Колір: Чорний