Бездротові навушники Xiaomi Mi Air 2 Pro Black (TWSEJ09WM)

Ефективне шумозаглушення

Для "боротьби" з шумом навушники Mi Air 2 Pro мають 3 вбудованих мікрофона, що забезпечують шумопоглинання до 35 дБ, яке також працює проти високочастотного шуму від 1000 до 3000 Гц!

Крім того, в навушники доданий внутрішньоканальний мікрофон для точної передачі чистого звуку у вушний канал, щоб ви могли чітко спілкуватися навіть під час розмови на вулиці.

Хороша чутність навколишніх звуків

В Mi Air 2 Pro передбачений так званий «прозорий режим», що забезпечує хорошу чутність навколишніх звуків, без необхідності знімати навушники.

Завдяки ергономічній конструкції амбушюр, тиск на вуха знижується, що дозволить вам спілкуватися віч-на-віч з співрозмовником, відчуваючи при цьому себе досить комфортно.

Налаштування навушників від Луки Бігнарді

Лука Бігнарді, музикант світового рівня, який отримав 4 премії «Греммі», особисто брав участь в налаштуванні цих навушників.

Mi Air 2 Pro глибоко поєднують в собі характеристики людського слуху та особистих музичних уподобань, щоб забезпечити природне і збалансоване звучання.

Чути навіть дихання співака

М'який та далекий звук виходить з високоміцної композитної ЖК діафрагми LCP і 12-міліметрової рухомої звукової котушки.

Тепер ви зможете почути навіть дихання співака, виконуючого вашу улюблену музичну композицію.

До 7 годин роботи без підзарядки

В режимі програвання музики навушники здатні пропрацювати близько 7 годин і до 28 годин – при використанні зарядного кейса.

Настільки тривалий час роботи, став можливим завдяки застосуванню вдосконалених мікросхем з низьким показником споживання енергії.

Також, бездротові навушники Mi True Wireless Air 2 Pro підтримують швидку дротову зарядку, забезпечуючи 90 хвилин автономної роботи, після 10-хвилинної зарядки.

Крім того, в Mi Air 2 Pro вбудована бездротова зарядка стандарту Qi.

Голосове управління

Бездротові навушники підтримують роботу з голосовим помічником Xiao AI. Таким чином, ви можете одним словом зупинити відтворення музики або збільшити гучність.

Керамічний елемент з ІК-датчиком

Для того, щоб надати навушникам Mi Air 2 Pro ще більш вишуканий вигляд, в них був інтегрований керамічний елемент з ІК-датчиком, який розпізнає кожен дотик.

Наявність ІК-датчика забезпечує автоматичну зупинку/відтворення музики, коли ви знімаєте і одягаєте навушники відповідно.

4 комплекти амбушюр

Для зручної адаптації бездротових навушників до вушного каналу різних користувачів, в комплекті поставки передбачені амбушюри 4 розмірів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротові навушники
Бренд: Mi
Модель: TWSEJ09WM
Порт зарядки: Type-C
Імпеданс динаміка: 32 Ом
Вхідний параметр навушників: 5 В ⎓ 0.11 А
Вхідні параметри зарядного пристрою: 5В ⎓ 1А
Вихідні параметри зарядного пристрою: 5 В ⎓ 0.25 А
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Протокол Bluetooth: BLE / HFP / A2DP / AVRCP
Робоча відстань: 10 м (відкрите безбар'єрне середовище)
Тривалість зарядки: 1 година (при використанні провідної зарядки)
Тривалість автономної роботи: Близько 7 години. З зарядним пристроєм загальний час автономної роботи становить близько 28 годин.
Вага: 60 г