Бездротові навушники Xiaomi QCY T11 Dual-Armature TWS Bluetooth Earbuds Black

Стильний дизайн і продумана конструкція

Бездротові навушники QCY T11 мають гарний дизайн, що стосується зарядного кейса, він має форму закругленого прямокутника з розмірами 55 x 40 x 26 мм і вагою близько 40 г.

Виготовлений він з чорного глянсового пластика з білим логотипом QCY, надрукованим на верхній частині кейса.

Кожен елегантний бездротовий навушник QCY T11 важить близько 4 г. Навушники зручні, щільно фіксуються в вушній раковині, завдяки продуманій формі та м'яким силіконовим амбушюрам.

Сенсорна панель управління

У верхній частині корпусу навушників розташована сенсорна панель зі світлодіодним індикатором, який забезпечує точне управління з дуже високою чутливістю до торкання.

Управління складається з включення / вимикання навушників, відповіді / утримання / відхилення виклику, відтворення / призупинення музики, перемикання треків подвійним клацанням, потрійним клацанням, пробудження голосового помічника та включення режиму з низькою затримкою тощо.

Висока якість звуку

Бездротові навушники QCY T11 володіють прекрасний стереоефектом, який забезпечує потужні баси та чіткі середні частоти.

Це стало можливим, в тому числі завдяки гібридному драйверу, який поєднує в собі динамічні блоки розміром 7 мм зі сталевим посиленням.

Використання аудиокодека AAC HD високої чіткості, забезпечує відмінне стерео Hi-Fi для всіх музичних стилів.

Ефективне шумозаглушення

Однією з сильних сторін QCY T11 є технологія шумозаглушення, яка відповідає за два мікрофони на кожному динаміці, один вгорі, а інший внизу.

Так що ви зможете насолоджуватися прослуховуванням музики, а також добре чути співрозмовника в процесі голосового спілкування.

QCY T11 також оснащені режимом з малою затримкою, який можна активувати, натиснувши три рази на правий навушник або в додатку QCY.

Після відтворення, затримка зменшується до 120 мс, що буде дуже актуально для мобільного геймингу.

Акумулятор і тривалість роботи

Зарядний кейс, в якому зберігається пара навушників QCY T11, обладнаний літій-полімерним акумулятором ємністю 600 мАг, який може заряджати навушники 5 разів і забезпечити їх роботу протягом 21 години. Крім того, кейс підтримує режим швидкої зарядки.

Також навушники обладнані власними акумуляторами, які забезпечують їх роботу протягом приблизно 2.5 ~ 3.5 години, після чого ви можете помістити їх в зарядний кейс.

Коли навушники поміщаються в зарядний кейс, вони автоматично переходять в стан зарядки. В цей час світлодіодний індикатор на навушниках стане червоним і залишиться включеним, а після повної зарядки індикатор стане зеленим.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротові навушники
Бренд: QCY
Модель: T11
Матеріали: АБС-пластик, силікон
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Діапазон підключення: 10 м
Підтримка протоколів Bluetooth: HFP / HSP / A2DP / AVRCP
Сумісні ОС: Android, iOS
Ємність акумулятора зарядної док-станції: 600 мАг
Тривалість роботи: ~ 2.5 г (в режимі розмови) і 3.5 г (в режимі музики)
Інтерфейс зарядки: Type-C
Розмір: 55 x 40 x 26 мм
Вага: ~ 40 г