Бездротові навушники Xiaomi Redmi Airdots 2 Black (BHR4272GL) Global

Гнучкий дизайн

Як і інші Bluetooth-гарнітури, Redmi Airdots 2 також відрізняється досить невеликим розміром, спрощуючи деталі завдяки м'яким вигинам, високоякісним пластиковим матеріалами і сучасним технологіям обробки поверхні.

Крім того, на корпусі кожної гарнітури також є механічна клавіша управління для припинення музики, прийому викликів, активації віртуальних помічників і т.ін.

Щільна фіксація

Спеціально розроблена конструкція вушного вкладиша з силіконовим наконечником забезпечує щільну фіксацію навушника у вушній раковині.

Навушники поставляються з альтернативними силіконовими амбушюрами трьох розмірів: маленьким, середнім і великим.

Зарядна док-станція

Док-станція ємністю 300 мАг дозволить тричі зарядити навушники, які після зарядки здатні пропрацювати близько 4 годин.

Покращені можливості синхронізації

У бездротових навушниках Redmi Airdots 2 передбачені покращені можливості сполучення, які дозволяють безпосередньо підключати обидва навушника до смартфону.

Звичайно, користувачі як і раніше можуть використовувати будь-який навушник для прослуховування в моно режимі та перемикатися на стерео, вклавши другий навушник у вухо.

Крім того, гарнітура автоматично вимкнеться через 5 хвилин, якщо вона не використовується.

Стабільне з'єднання Bluetooth 5.0

Redmi Airdots 2 оснащені чіпом Bluetooth 5.0, який забезпечує вдвічі більшу швидкість і стабільність передачі даних в порівнянні з попереднім поколінням.

Крім того, гарнітура також має ігровий режим для оптимізації з'єднання, допомагаючи знизити затримку звуку до найнижчого рівня під час гри.

Підтримка інтелектуального віртуального помічника

Навушники Redmi Airdots 2 також підтримують віртуальних помічників Google Assistant, Siri, XiaoAI і для активації вам просто потрібно двічі натиснути кнопку на навушнику.

Ви також можете відхилити виклики, натиснувши і утримуючи механічну клавішу протягом приблизно 1 секунди або відповідаючи на виклики / роблячи паузу і відтворюючи музику простим механічним натисканням клавіші.

Якісний звук

Навушники Redmi Airdots 2 обладнані 7.2-міліметровим динаміком, з хорошою глибиною, чіткістю і точністю звучання низьких частот, а технологія DSP, допомагає краще обробляти звук і усувати шуми.

Крім того, основним оновлення Redmi Airdots 2 є впровадження технології шумозаглушення Environment Noise Reduction, яка фільтрує сторонні шуми та допоможе вам з співрозмовником краще чути один одного при зідзвоні.

Відгуки користувачів
Тамара, 12.02.2022
В этих наушниках можно и говорить? Или они только для прослушки музыки?
Адміністрація MIOT.UA 12.02.2022
Говорить тоже можно, есть встроенный микрофон
владислав романович, 11.05.2021
Заказал наушники, пришли на следующий день, забрал домой проверил один наушник не работал! Отправил в сервисный центр (за свой счет) заменили по гарантии! Сейчас все работает без нареканий, держит заряд в районе 5 часов, звук отличный. Дизайн красивый, в эксплуатации удобные.
Всі відгуки
Тип: Навушники
Бренд: Mi
Модель: TWSEJ061LS
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Протокол: Bluetooth HFP / A2DP / HSP / AVRCP
Відстань зв'язку: 10 метрів (безбар'єрна і відкрите середовище)
Час безперервного прослуховування з двома навушниками: Близько 4 годин
Час автономної роботи: Близько 12 годин
Ємність акумулятора однієї гарнітури: 43 мАг
Ємність зарядної док-станції: 300 мАг
Тривалість зарядки навушників: Близько 1.5 годин
Тривалість зарядки кейса: Близько 2 годин
Вага одного навушника: Близько 4.1 г
Загальна вага з зарядної коробкою: 35.4 г
Зарядний чохол розміром: 62 х 40 х 27.2 мм
Розмір навушників: 26.65 х 16.4 х 21.6 мм
Відгуки користувачів
Тамара, 12.02.2022
В этих наушниках можно и говорить? Или они только для прослушки музыки?
Адміністрація MIOT.UA 12.02.2022
Говорить тоже можно, есть встроенный микрофон
владислав романович, 11.05.2021
Заказал наушники, пришли на следующий день, забрал домой проверил один наушник не работал! Отправил в сервисный центр (за свой счет) заменили по гарантии! Сейчас все работает без нареканий, держит заряд в районе 5 часов, звук отличный. Дизайн красивый, в эксплуатации удобные.
Марк, 04.01.2021
спасибо получил наушники. работают хорошо. звук отличный. пока заряд хорошо держится. мне нравятся.
Андрій, 30.11.2020
Це оригінал?
Адміністрація MIOT.UA 30.11.2020
Доброго дня, так, в нас лише оригінальна продукція
Влад, 13.09.2020
Хорошие уши
Vlad, 07.09.2020
Взял данные наушники, пришли через день вечером, что в целом значит что упаковали и отправили быстро, магазину +, при открытии посылки коробка была в идальном состоянии, немного помятая квитанция. После распаковки сразу проверил наушники - звучали четко, без всяких шумов, не поцарапанные, но на левом наушнике светодиод был слабее чем на правом . После сразу взял чехол, всем кто покупает airDots советую сразу брать чехол, потому что по опыту знакомых, без чехла он долго не проживет. Через 2-3 столкнулся с проблемой слабого звучания, полазили по инэту - решил проблему сбросом до заводских настроек. Вчера столкнулся с новой проблемой, теперь светодиод на левом наушнике вообще не горит видимо сдох. Инструкции на русском нет, проверить на подлинность на официальном сайте не удалось. В общем доволен покупкой, но мелкие проблем надоедают(
Додати коментар