Бездротовий клейовий пістолет Xiaomi HOTO Lithium Battery Glue Gun White

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Компактний дизайн, простота експлуатації

Розпрощавшись зі складною конструкцією традиційного клейового пістолета, HOTO QWRJQ001 приваблює користувачів своїм компактним зовнішнім виглядом і спрощеними деталями дизайну.

Крім того, вага пристрою складає всього 195 г, тому користувачі можуть брати його з собою і використовувати в будь-який час.

У той же час компактна конструкція клейового пістолета також дозволяє дітям легше тримати виріб і маніпулювати ним.

Стабільний нагрів, швидке вивільнення клею

У HOTO QWRJQ001 використовується латунна насадка для клею з високою теплопровідністю, яка забезпечує плавлення клею і його швидке вивільнення.

Крім того, металокерамічний нагрівальний елемент MCH вбудований в клейовий пістолет, допомагаючи пристрою рівномірно нагріватися та створювати стабільну і постійну кількість клею.

Можна сказати, що це дуже корисний аксесуар, особливо для тих, хто любить творчість і захоплений створенням виробів «своїми руками».

Автоматично відключається через 3 хвилини бездіяльності

Клейовий пістолет HOTO QWRJQ001 оснащений інтелектуальною мікросхемою управління, яка допомагає підтримувати температуру нагрівання у відповідному діапазоні, щоб уникнути перегріву, підгоряння компонентів або надмірного плавлення клею.

Крім того, пристрій автоматично вимкнеться через 3 хвилини бездіяльності для економії енергії та запобігання пошкодженню акумулятора через повну розрядку.

Конструкція з захистом від крапель, якою володіє клейовий пістолет, ефективно запобігає витоку клею.

Крім того, виробник також застосовує збалансовану конструкцію передньої та задньої частини, допомагаючи користувачам легше розміщувати пристрій в будь-якій площині без використання підставки.

Якісні, екологічно чисті матеріали

Зовнішня оболонка клейового пістолета HOTO покрита екологічно чистим, стійким до високих температур силікагелем, який покращує ізоляцію та запобігає відшаровуванню.

Крім того, конструкція термостійкої полікарбонатної кришки легко відкривається та закривається, що допомагає краще захистити клейове сопло після кожного використання.

Впускний патрубок для клею виготовлений з високоякісного силіконового матеріалу, який безпечний і довговічний.

Велика ємність акумулятора, підтримка швидкої зарядки

Клейовий пістолет HOTO QWRJQ001 має вбудований літієвий акумулятор ємністю 2000 мАг, обладнаний інтерфейсом Type-C і підтримує швидку зарядку.

Крім того, виробник також надає набір з 10 пластикових клейових стрижнів діаметром 7 мм і довжиною 125 мм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий клейовий пістолет
Бренд: HOTO
Модель: QWRJQ001
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Час попереднього прогріву: Близько 30 секунд
Розмір клейового стрижня: 7 х 125 мм
Номінальна напруга: 4 В
Параметри зарядки: 5В ⎓ 1А
Тривалість зарядки: 120-180 хвилин
Розмір: 135 x 127 x 35 мм