Бездротовий зарядний пристрій Xiaomi Mi Wireless Charger 10W (WCJ03ZM)

Комфортне водіння

Бездротовий зарядний пристрій Mi WCJ03ZM призначений для того, щоб допомогти користувачам закріпити свій смартфон в салоні автомобіля, спростити роботу з гаджетом і зосередитися на процесі водіння.

Автоматичний механізм відкриття/закриття

Mi WCJ03ZM оснащений надзвичайно чутливим сенсорним захопленням. Досить близько піднести смартфон і чутливий датчик автоматично відкриє 2 бічних затискача, надійно зафіксувавши смартфон. Коли ж ви захочете витягнути смартфон з тримача, вам необхідно злегка потягнути смартфон на себе і обидва затискача автоматично відкриються.

Якщо в процесі водіння ви різко натиснули на гальма, смартфон не злетить на підлогу, оскільки він надійно утримується фіксатором. Крім того, бічні затискачі можуть розширюватися до 8.15 см, що відповідає розмірам більшості смартфонів, представлених на ринку.

Функція бездротової зарядки

Mi WCJ03ZM обладнаний бездротовою зарядкою потужністю 10 Вт, що стане джерелом енергії для смартфонів, які підтримують стандарт Qi.

Висока ефективність розсіювання тепла

Використовуваний в Mi WCJ03ZM скляний 2.5D матеріал, який сприяє підвищенню ефективності розсіювання тепла, прискорює процес зарядки. Крім того, в конструкції зарядного пристрою застосовується вже звичний та практичний полікарбонат.

Інтелектуальне виявлення FOD

Інтелектуальне виявлення сторонніх предметів, дозволяє уникнути впливу металевих предметів, таких як ключі та монети, на працездатність пристрою. До того ж Mi WCJ03ZM має багаторівневий захист: від короткого замикання, перегріву і т.ін., для безпечної зарядки електронних пристроїв.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий зарядний пристрій + тримач
Бренд: Mi
Модель: WCJ03ZM
Матеріал корпусу: Полікарбонат, скло
Фіксація тримача: Кріплення на вентиляційну решітку
Вхід: 5В ⎓ 2А, 9В ⎓ 1.6А, 12В ⎓ 1.5А
Вихід: 10 Вт Макс
Відстань сприйняття: ≤ 4 мм
Робоча температура: 0 °C ~ 40 °C
Розмір: 117.2 х 73.4 х 100 мм
Колір: Чорний