Бездротове зарядний пристрій Xiaomi Mi Wireless Charger 20W White (MDY-10-EP) (GDS4106CN)

Преміум дизайн

Бездротовий зарядний пристрій Mi Wireless Charger 20 Вт все ще має елегантний дизайн у вигляді диска. У бездротовому зарядному пристрої MDY-10-EP потужністю 20 Вт використовується м'який силіконовий матеріал, що забезпечує опір ковзанню та м'який дотик, не залишаючи подряпин на смартфоні. Бічні та нижні частини бездротового зарядного пристрою виготовлені з полікарбонату.

Тонка, легка конструкція, оптимізована структура полегшують перенесення і зберігання пристрою. Вхідний інтерфейс USB-C оснащений високою сумісністю, простий в експлуатації. Поруч із зарядним пристроєм знаходиться світлодіодний індикатор стану, інтуїтивно зрозумілий для користувачів.

Висока ємність, сучасний стандарт швидкої зарядки

Бездротова зарядка MDY-10-EP підтримує протокол зарядки EPP, прискорення відновлення, забезпечуючи швидку зарядку з максимальною потужністю до 20 Вт.

Система охолодження

Подвійна система охолодження працює плавно, незалежно один від одного, щоб допомогти безпечно захистити зарядні пристрої, збільшити термін служби, більш стабільну ефективність зарядки.

Широка сумісність

Слід зазначити, що користувач повинен враховувати відстань між смартфоном і зарядним пристроєм, який має бути не більше 4 мм.

Бездротова зарядка MDY-10-EP потужністю 20 Вт підтримує тільки стандарт зарядки Qi, тому вам необхідно переконатися, що заряджається девайс підтримує цей стандарт.

Система безпеки

Зарядний пристрій здатний виявляти наявність сторонніх предметів, металевих аксесуарів і автоматично відключатися при перегріві, перевантаження по струму, а також в разі інших ризиків для захисту безпеки обладнання та користувачів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий зарядний пристрій
Бренд: Mi
Модель: MDY-10-EP
Матеріал: Полікарбонат, силікон
Вхідна напруга: 12В 1.35A Макс
Вихідна напруга: 12 В 800 мА
Максимальна потужність: 20 Вт
Вага: 138 г
Колір: Білий