Бездротовий З/П Xiaomi Mi Wireless Charger White MDY-09EF

Бездротовий зарядний пристрій з вражаючими характеристиками

Mi Wireless Charger - бездротовий зарядний пристрій виготовлено з поєднання полікарбонату та силікону, і забезпечує швидку зарядку смартфона без необхідності підключення кабелю безпосередньо до роз'єму мобільного девайса.

Міжнародний стандарт зарядки

Док-станція працює за стандартом Qi (єдиний міжнародний стандарт бездротової зарядки мобільних пристроїв). Стандарт Qi дозволяє розпізнавати різні гаджети, визначати рівень їх заряду та своєчасно відключатися для економії електроенергії.

Метод магнітної індукції

У бездротової зарядки MDY-09EF застосовується метод магнітної індукції - виникнення електричного струму в замкнутому контурі при зміні магнітного потоку, який пронизує цей контур.

Іншими словами, струм, який надходить від мережі, проходить через котушку в бездротової док-станції утворюючи магнітне поле. В результаті, магнітне поле створює струм безпосередньо в котушці всередині мобільного девайса (який повинен бути оснащений необхідним обладнанням для підтримки бездротової зарядки). В результаті здійснюється перетворення магнітної енергії в електричну, яка і застосовується для зарядки акумулятора.

Два режими роботи та 5 рівнів захисту

Mi Wireless Charger сумісна зі смартфонами різних виробників, в тому числі Xiaomi (зокрема модель Mi Mix 2S) і останніх версій смартфонів iPhone. Зарядний пристрій здатний заряджати смартфони, як в стандартному режимі (5 Вт), так і в прискореному (7.5 Вт). 5 рівнів захисту, які "вбережуть" як саму зарядну станцію, так і девайс, що заряджається: від перепаду напруги, перегріву тощо.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Модель: MDY-09EF
Бренд: Mi
Тип: Бездротовий зарядний пристрій
Матеріал: PC (полікарбонат), силікон
Вхід: 5В / 2А
Вихід: 5В / 1А
Вхідна напруга (швидка зарядка): 9В (макс)
Вхідний струм (швидка зарядка): 2А (макс)
Вихідна напруга (швидка зарядка): 9В (макс)
Вихідний струм (швидка зарядка): 1А (макс)
Стандарт зарядки: Qi
Розміри: Ø47 x 12.44 мм (товщина)
Сумісність:

Mi Mix 2S

iPhone 8/8+/X
Samsung S9/S8/S7/Note8
та інші

Колір: Білий
Комплектація: Бездротовий зарядний пристрій, інструкція

Завантаження…