Бездротовий зубний скалер Xiaomi ZHIBAI XL1

Педантичне очищення ротової порожнини

Бездротовий зубний скалер ZHIBAI XL1 — це допоміжний інструмент для чищення порожнини рота, який може очищати зуби та проміжок між зубами за допомогою імпульсного потоку води.

Згідно пов'язаним з дослідженнями, струмінь води під тиском, дозволяє не тільки чистити різні дірки і опукло-увігнуті поверхні, але також досягати повного мікроскопічного "очищення". Крім того, зубний скалер може також масажувати і стимулювати ясна, покращувати кровообіг, зменшувати зубний біль, перешкоджати кровоточивості ясен, усувати запах порожнини рота.

Зручний дизайн

Розмір ZHIBAI XL1 всього 66 х 45 х 169 мм, а його вага становить близько 230 г. Він дуже легкий та зручний для перенесення в домашніх умовах.

Три керованих режими

Бездротовий зубної скалер має три режими тиску води: м'який, нормальний та сильний. Передача може бути переключена натисканням клавіші.

Потужний імпульсний потік води

Водяний насос ZHIBAI XL1 може генерувати високочастотний імпульсний потік води зі швидкістю 1900 разів на хвилину, який може дуже легко вимити залишки їжі, наліт і ефективно очистити зуби.

2 насадки в комплекті

Поруч з кришкою для води знаходиться гніздо для насадки. ZHIBAI XL1 має дві насадки товщиною 0.6 мм, які можна використовувати після установки. Щоб зняти його, натисніть кнопку розблокування збоку пристрою.

До 45 днів автономної роботи

Номінальна потужність скалера становить 4 Вт, а вбудована літієва батарея ємністю 600 мАг здатна забезпечити до 45 днів автономної роботи пристрою. Крім того, пристрій має захист IPX7 від короткочасного впливу води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий зубний скалер
Бренд: Zhibai
Модель: XL1
Номінальна напруга: 3.7 В
Водонепроникний рейтинг: IPX7
Номінальна потужність: 4 Вт
Розмір: 45 x 66 x 169 мм (без насадки)
45 x 66 x 246 мм (з насадкою)
Вага: Близько 230 г
Колір: Білий