Безконтактний диспенсер для мила Xiaomi Jordan & Judy Automatic Hand Sanitizer Foam Machine

Автоматична індукція

Подібно принципом конструкції індукційного змішувача, інфрачервона індукційна технологія та мікропінний насос об'єднані, що не тільки запобігає вторинному забрудненню контакту з напірним соплом, але також усуває неефективність ручного етапу спінювання.

Спінене мило утворюються за 0.25 секунди

Безконтактний диспенсер Jordan & Judy має вбудований інфрачервоний датчик, коли ви досягаєте чутливої ​​області, потрібно всього 0.25 секунди, щоб швидко утворювати вспененное мило (співвідношення бульбашок газу і рідини 10:1), і розумно контролювати кількість піни при митті рук.

До 3 місяців автономної роботи

Вбудована літієва батарея ємністю 2000 мАг робить його використання безпечніше і зручніше. При повністю зарядженому акумуляторі диспенсер для мила Jordan & Judy може використовуватися до 3 місяців без підзарядки*.

*При використанні не більше 8 разів на день.

99.9% антибактеріальний рівень

Рівень придушення поширених в житті бактерій, таких як кишкова паличка, золотистого стафілокока, кишкових патогенів, гноєтворних коків та патогенних грибків, досягає 99.9%.

Зволоження рук натуральними маслами

У дезінфікуючому засобі для рук використовується рослинна трав'яна сировина зі свіжим квітковим ароматом і солодким ароматом грейпфрута. Злегка кисла формула рідкого мила, близька до значення pH людської шкіри.

Ємність мильниці 280 мл

Диспенсер Jordan & Judy поставляється з прозорою мильницею об'ємом 280 мл. Такої ємності досить, щоб помити руки близько 400 разів.

Низький рівень шуму та економічне енергоспоживання

Диспенсер Jordan & Judy відрізняється досить низьким рівнем енергоспоживання і оптимальним рівнем шуму в межах 75 дБ.

Примітка

  1. В умовах експерименту рівень антибактеріальної активності проти кишкової палички, золотистого стафілокока досягає 99.9%, а антибактеріальний ефект зберігається не менше двох років при кімнатній температурі. Результати наведені тільки для довідки.
  2. Значення pH пінного антибактеріального дезинфікуючого засобу для рук (251, розчин 1:10) становить 7.15.
  3. При температурі 17.9 °C і вологості 42% загальний ефективнмй вміст пінного антибактеріального дезинфікуючого засобу для рук становить 7%.
  4. Вміст миш'яку, свинцю та ртуті в пінному антибактеріальному дезінфікуючому засобі для рук становить <0.05 мг/кг, що відповідає стандартним вимогам «Технічного кодексу безпеки для жіночих товарів».
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Безконтактний диспенсер для мила
Бренд: Jordan Judy
Матеріал: АБС-пластик, полікарбонат
Ємність для рідкого мила: Поліетилентерефталат (ПЕТ)
Дезінфікуючий засіб для рук: Вода, кокамідопропіл, маніт, жирний спирт, поліоксіетіленовий ефір, сульфат натрію, динатрій, етилендіамінтетраоцтової кислоти, есенція, гідрогенізована касторова олія PEG-40, бензалконій натрію, метіламіноізотіазолінон, метілізотіазолінон
Ємність: 280 мл
Вхідна потужність: DC 5В ⎓ 1A
Номінальна потужність: 5 Вт
Живлення: Акумулятор на 2000 мАг
Розмір: 105 x 72 x 190 мм
Вага: 520 г
Примітка: Зазначені вище дані про розміри можуть незначно відрізнятися