Безконтактний термометр Xiaomi Mi Home (Mijia) iHealth Thermometer White (NUN4003CN)

Безконтактний термометр з ультрашвидким вимірюванням температури тіла

Безконтактний термометр MiJia iHealth здатний всього за 1 секунду виміряти показник температури тіла. Все що необхідно зробити - це лише піднести пристрій до чола, щоб відстань між «розумним» термометром та чолом було не більше 3 см, і натиснути на кнопку управління.

Датчик Heimann, який визначає температуру тіла зроблений в Німеччині та відрізняється високою надійністю і точністю вимірювання з мінімальною похибкою в 0,1 градус.

Елементом живлення пристрою виступають 2 пальчикові (АА) батарейки, яких вистачить приблизно на 3000 вимірювань температури.

Тепер не потрібно будити дитину або чекати результатів вимірювання 5-10 хвилин, адже безконтактний термометр MiJia iHealth забезпечить максимально точний результат за мінімально короткий проміжок часу.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Вадим, 05.06.2019
Точности нет. Ртутный показывает 37,9, а этот девайс 37,1 и так всегда. Быстрота измерения единственное достоинство.
Катерина, 22.12.2018
Доброго дня. Купили такий термометр. Початково показував +0,5' в порівнянні з електронним під пахвою стабільно. Якщо вимірювати підряд 2-3 рази показники не змінювались. Тепер стабільності нема. Буває +- 0,4'. Інколи втрапляє точно. Якщо вимірювати 2-3 рази підряд теж не тримає показник. Кожен раз може бути різний. Можливо, десь можна провести діагностику чи калібровку термометра?
Адміністрація MIOT.UA 22.12.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Катерина, провести діангостику пристрою зможуть допомогти спеціалісти нашого сервісного центру. З даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Всі відгуки

Комфортний дизайн

Премії iF Design Award

Пристрій володіє прекрасним дизайном, за що його було відзначено престижною нагородою iF Design Award. Ідеально згладжені кути, особлива форма, наявність кнопки управління та дуже якісний світлодіодний дисплей - підкреслюють витонченість та якість виконання «розумного» термометра.

Безконтактний термометр MiJia iHealth крупним планом

Сучасні технології

Моментальний вимір температури

«Розумний» термометр MiJia iHealth здатний швидко та досить точно визначати температуру тіла, завдяки застосуванню ультрасучасного термодатчика Heimann. Датчик вельми точно визначає ІЧ-промені, випромінюються тілом, на основі чого і робить подальший вимір температурних показників.

Тепер немає необхідності сидіти зі ртутним градусником по 5-10 хвилин в очікуванні результатів вимірювання. Просто наведіть пристрій на центральну частину чола (відстань між термометром і чолом має бути 3 см) та натисніть на єдину кнопку управління, після чого на дисплеї висвітиться результат вимірювання. Прилад фіксує перевищення допустимих показників 36 ℃ - 37.4 ℃. Після отримання результату можна приступати до наступних вимірювань температури тіла.

Безконтактний термометр MiJia iHealth дівчина з дитиною

Висока точність

Професійний алгоритм обчислення

Крім термодатчика MiJia iHealth оснащений поліпшеними датчиками температури навколишнього середовища та дистанції. Один з них в режимі реального часу відстежує зміни температури навколишнього середовища (зі швидкістю 100 раз в секунду) та знижує її вплив на вимірювання температури тіла, забезпечуючи високу точність показника (до 0.1 градуса). Другий датчик - безперервно здійснює контроль відстані від пристрою до чола користувача та автоматично припиняє вимірювання при виході з діапазону 3 сантиметрів.

Безконтактний термометр MiJia iHealth принцип дії датчика

Численні тестування підтверджують якість

Сертифікація CFDA

Безконтактний девайс пройшов понад 1000 лабораторних випробувань та тестів за результатами яких отримав сертифікат CFDA (Управління Китаю з контролю за якістю харчових продуктів, медикаментів і косметичних засобів). Що підкреслює повну відповідність пристрою вимогам до професійного медичного обладнання (MDSAP).

езконтактний термометр MiJia iHealth графік вимірювання температури

Пристрій для всіх членів сім'ї

Максимальний комфорт

Безконтактний спосіб вимірювання показника температури підкреслює безпеку та гігієнічність термометра. Визначення температури без безпосереднього контакту зі шкірою, дозволяє використовувати термометр всім членам сім'ї.

Безконтактний термометр MiJia iHealth процес вимірювання температури дитині

Великий світлодіодний дисплей

Використання світлодіодного дисплея з підсвічуванням і застосування великого шрифту для відображення вимірюваних показників, дозволить розглянути дані температури навіть літнім людям з поганим зором.

Безконтактний термометр MiJia iHealth дисплей пристрою

Контроль температури сплячої дитини

Щоб поміряти температуру сплячої дитини - немає необхідності її будити, оскільки безконтактний прилад працює практично безшумно та лише злегка завібрує для повідомлення про завершення процесу вимірювання.

Безконтактний термометр MiJia iHealth вимір температури сплячої дитини

Інтуїтивно зрозуміле управління

MiJia iHealth інтуїтивно зрозумілий в управлінні. При будь-яких відхиленнях від норми або неправильному куті нахилу, пристрій повідомить про це користувача. Найбільш оптимальний кут вимірювання дорівнює 15.5˚.

Безконтактний термометр MiJia iHealth кут нахилу

Тривала робота термометра

В якості елемента живлення безконтактного термометра, використовується пара пальчикових батарейок, заряду яких вистачить приблизно на 3000 вимірювань температури тіла.

Як правильно користуватися пристроєм

  1. Необхідно направити безконтактний термометр на лоб і витримати відстань не більше 3 см.
  2. Щоб почати процесс вимірювання, потрібно натиснути на овальну кнопку із зображенням термометра.
  3. Як тільки термометр закінчить вимір показника, він завібрує та на екрані відобразиться результат. Якщо виникне помилка, то на дисплеї результат не відобразиться і вібрації теж не буде.

Безконтактний термометр MiJia iHealth живлення пристрою

Безконтактний термометр MiJia iHealth в кімнаті

Тип: Безконтактний термометр
Бренд: iHealth
Кнопки управління: 1
Відстань від термометра до чола для вимірювання температури: Не більше 3 см
Дисплей: LED
Вбудовані датчики: Термодатчик, датчик відстані, датчик температури навколишнього середовища
Швидкість вимірювання температури: Приблизно 1 секунда
Похибка вимірювання: 0.1 градуса
Елементи живлення пристрою: 2 батарейки (АА)
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
Вадим, 05.06.2019
Точности нет. Ртутный показывает 37,9, а этот девайс 37,1 и так всегда. Быстрота измерения единственное достоинство.
Катерина, 22.12.2018
Доброго дня. Купили такий термометр. Початково показував +0,5' в порівнянні з електронним під пахвою стабільно. Якщо вимірювати підряд 2-3 рази показники не змінювались. Тепер стабільності нема. Буває +- 0,4'. Інколи втрапляє точно. Якщо вимірювати 2-3 рази підряд теж не тримає показник. Кожен раз може бути різний. Можливо, десь можна провести діагностику чи калібровку термометра?
Адміністрація MIOT.UA 22.12.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Катерина, провести діангостику пристрою зможуть допомогти спеціалісти нашого сервісного центру. З даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Юра, 17.11.2018
Доброго дня! Як поміняти фаренгейт на цельсій?
Адміністрація MIOT.UA
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юра, в выключенном состоянии нажмите и удерживайте кнопку измерения в течение 8 секунд, что бы перейти в режим выбора единиц измерения.
Лесной Егор, 27.05.2018
Внешний вид и эргономика на отлично, НО точности нет. После покупки проверил, при нормальной температуре показывал от 36.6 до 37.1 градусов (диапазон измерений около 10сек), вроде бы не критично, но нужно быть готовым, что при повышенной температуре прибор показажет от 37.6 до 38.8 (хотя чаще всего от 37.7 до 38.4)... Т.е. узнать динамику температуры с диапазоном измерений около 10мин. – невозможно. Есть надежда что брак – обязательно отпишу если прибор заменят и он не будет работать лучше.
Аля, 24.05.2018
Враховуючи макс. похибку в 0.4 градуса, то такий термометр - найкраща опція серед всіх. Можна вночі виміряи малюку температуру і не будити його. Це вам не дурний електронний, який бреше в цілий градус, і не ртутний (спробуй дитині ним виміряй....). Нині користуємося і самі таким - зручно! Тепер рекомендуємо всім знайомим з дітьми і купуємо такі на подарунки. Однозначно має бути такий завжди в домі та в подорожі.
Любовь, 18.05.2018
Отличный термометр!! Просто спасенье, когда ребенок на отрез отказывается сидеть 7 минут с ртутным. И ночью без всяких капризов можно проверить температуру. Супер! Кстати, точность приятно удивила))
Павел, 04.04.2018
Вопрос: диапазон измеряемых температур какой? В характеристиках не указано, хотя там аж два датчика температуры и такие данные ни для одного не описаны. ИМХО, делать настолько узкоспециализированный термометр за такую цену несколько нерационально, так же, как и приобретать его.
Адміністрація MIOT.UA 04.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, диапазон измеряемых температур 32 °C - 42,9 °C.
Юлия, 26.03.2018
Добрый день. В описании указано - Прибор фиксирует превышение допустимых показателей 36℃ - 37.4℃. То есть температуру выше 37,4 и ниже 36 градусов он не фиксирует? Или как понимать эту характеристику?
Адміністрація MIOT.UA 26.03.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Юлия, как раз данный температурный диапазон считается нормой, а температура выше или ниже его уже является тревожной и фиксируется. Это и имеется в виду.
Глеб, 22.02.2018
Сегодня приобрел. Вроде работает точно. Приятный дизайн и ничего лишнего.
Руслан, 11.02.2018
Очень удобный термометр,я наверно никогда так часто не мерял температуру. Дети в восторге.
Igor Bezrodny, 16.03.2018
А по точности измерений как? Сильно обманывает?
таня, 08.02.2018
Доброго дня! а можливо що він може міряти не правильно
Адміністрація MIOT.UA 08.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Тетяна, так звісно, може потрапити в руки бракований товар. У Вас такий випадок?
Додати коментар
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати