Бездротові навушники Xiaomi QCY QY25 Plus Sports Bluetooth Earphones Black / Green

Бездротові навушники QCY QY25 обладнані зручним ремінцем обідком і допоможуть вам почувати себе комфортно при прослуховуванні улюблених музичних композицій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зручний дизайн і комфортне прослуховування музики

QCY QY25 - якісні навушники для любителів активного способу життя, спортсменів. Завдяки шийного обідку, вони дуже зручно розташовуються на шиї, що також сприяє комфортному носінню виробу.

У комплекті з навушниками, ви знайдете три пари змінних амбушюр, щільно фіксуються в вухах, які до того ж частково блокують зовнішні шуми.

Бездротові навушники QCY QY25 крупним планом

Корпус бездротових навушників обладнаний мікрофоном і панеллю управління, яка допоможе вам контролювати відтворення треків, без необхідності діставати смартфон.

Бездротові навушники QCY QY25 хлопець в навушниках

Хороший функціонал

Для тривалої роботи пристрою, без необхідності підзарядки, в пристрої передбачений акумулятор ємністю 100 мАг. Заряду акумулятора вистачить приблизно на 6-7 годин програвання музики.

Стабільне з'єднання гарнітури зі смартфоном знаходиться під контролем Bluetooth 4.1. За якісну передачу аудіо в бездротових навушниках QY25 відповідає кодек aptX. Тому ви зможете насолодитися хорошим звучанням цього аудіо девайса.

Бездротові навушники QCY QY25 елементи конструкції

Захист від вологи

Навушники надійно захищені від попадання вологи за стандартом IPX5. Краплі поту і невеликий дощ не зашкодять навушникам, але купатися та плавати в них не рекомендується.

Бездротові навушники QCY QY25 водостійкість

Крім того, в навушниках ви зможете приймати і скидати вхідні дзвінки, розмовляти з користувачами, без необхідності діставати смартфон.

Бездротові навушники QCY QY25 дівчина в навушниках

Тип: Бездротові навушники
Бренд: QCY
Модель: QY25
Версія Bluetooth: 4.1
Профілі Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Відстань з'єднання: 10 м
Час програвання музики: Близько 7 години
Час зарядки: Близько 2 години
Ємність акумулятора: 100 мАг
Діапазон частот навушників (Гц): 20 - 20000
Опір навушників, Ом: 16
Чутливість (дБ): 110
Тип мікрофону: Динамічний
Колір: Чорний-зелений

Завантаження…