Бігова доріжка + розумний екран Xiaomi Amazfit HomeStudio

  • Срібло
  • 12 місяців

Міцна амортизуюча конструкція

Amazfit HomeStudio складається з бігової доріжки і величезного розумного екрану. Бігова доріжка має велику площу поверхні для бігу 1350 мм × 510 мм складається з 55 потовщених алюмінієвих пластин покритих гумою, які надають амортизуючий ефект в процесі тренування. Максимальна підтримувана швидкість бігу — 20 км / год і максимальний кут нахилу — 7 градусів.

Бігова доріжка з 43-дюймовим РК-екраном

Smart Gym Hub — це інтелектуальний мозок доріжки. Він являє собою 43-дюймовий ЖК-дисплей високої чіткості з роздільною здатністю 1920 × 1080. За допомогою екрану користувачі можуть не тільки переглядати план тренувань і відео з тренуваннями, але і відстежувати результати, використовуючи відображені дані вправ, такі як час вправ, частота серцевих скорочень, пробіг і т. ін.

3D-моделювання для коригувань тренування

Розумний ЖК-дисплей має вбудований набір 3D-системи TOF, включаючи камеру TOF і інфрачервону камеру, які можуть точно визначати положення руху за допомогою 3D-моделювання, коригувати неправильні рухи в часі, покращувати якість руху та зменшувати ймовірність отримання травми в процесі тренувань.

Синхронне відображення частоти серцевих скорочень

До Amazfit HomeStudio можна підключати пристрої, такі як годинник, браслети і навушники, щоб синхронізувати дані про частоту серцевих скорочень. Це дозволить вам мати більш повне уявлення про свій фізичний стан в процесі тренування.

Динаміки JBL + Harman

Amazfit HomeStudio обладнаний трьома динаміками об'ємного звучання JBL з алгоритмом звукового ефекту Harman, які можуть забезпечити високу якість звуку, без необхідності використання навушників під час занять спортом.

Інтегрований мікрофон

Крім того, на інтелектуальному екрані є вбудований мікрофон з функцією шумозаглушення високої чіткості, який дозволить в майбутньому підключати голосових помічників для управління розумними побутовими приладами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бігова доріжка
Бренд: AMAZFIT
Дисплей: 43-дюймовий ЖК-дисплей з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів
Діапазон швидкостей: 1.0-20 км/год
Максимальний кут нахилу: 7 градусів
Звук: Повнодіапазонні колонки JBL х 3
Додатково: Система 3D TOF
Максимальне навантаження: 100 кг
Розмір бігового майданчика: 1350 х 510 мм