Блендер Xiaomi Deerma Green JR05 0,6L

Економте ваш час і зусилля з блендером Deerma JR05

Deerma JR05 - погружной блендер, оснащений міцним корпусом з ABS пластику, гострими S-образними лезами з нержавіючої сталі, потужним високошвидкісним мотором і великою чашею ємністю 0.6 л. З ним процес приготування улюблених страв стане швидше та приємніше. Блендер можна використовувати для подрібнення м'яса, фруктів, овочів.

З Deerma JR05, ви досить легко і швидко зможете приготувати традиційні приправи та соуси до гарячих страв, фруктові пюрешки для вашої дитини і багато іншого. Стаціонарний блендер Deerma допоможе урізноманітнити повсякденне та святкове меню.

Блендер має інтуїтивно зрозуміле управління, кілька рівнів захисту, обладнаний спеціальною гумовою вставкою, яка перешкоджає ковзанню пристрою по поверхні кухонного столу.

При використанні блендера слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Перед першим використанням запустіть пристрій на кілька секунд (без занурення продуктів в чашу). Повторіть кілька разів. Після цього можна поміщати нарізані продукти в чашу блендера
  2. Перед зануренням продуктів в чашу блендера для подальшого подрібнення, особливо великі інгредієнти, їх попередньо необхідно нарізати кубиками розміром 1-2 см.
  3. Якщо блендер працює безперервно протягом 1 хвилини, то перед наступним використанням рекомендується зробити 30 секундну перерву для охолодження двигуна пристрою.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Стаціонарний блендер
Бренд: Deerma
Модель: JR05
Ємність: 0.6 л
Матеріал: ABS пластик, харчове скло, нержавіюча сталь
Номінальна потужність: 250 Вт
Робоча напруга: 220 В - 50 Гц
Розмір: 136 x 136 x 228 мм
Вага: 1.44 кг
Колір: Зелений
Комплектація: Блендер. Додаткових ємностей і насадок в комплекті немає.