Блендер Xiaomi Mi Home (Mijia) White

З блендером Mijia MJLLJ01PL ви зможете зробити свої власні свіжі, соковиті та смачні фруктові смузі для себе і своєї сім'ї.

Практичний дизайн

Блендер Mijia MJLLJ01PL має подовжену циліндричну форму, що робить його дуже зручним при регулярному використанні.

При цьому пристрій має досить компактні розміри всього 110 x 336 мм, що дозволяє користувачам розміщувати його в будь-якому кухонному просторі.

Якісні та міцні матеріали

Ріжуча головка блендера Mijia виготовлена ​​з міцної нержавіючої сталі 304. Чаша блендера виконана з ударостійкого трітанового пластика, який легко очищується після подрібнення.

Управляється за допомогою однієї кнопки

Блендер Mijia MJLLJ01PL має всього 1 кнопку управління, тому користувачі можуть легко управляти їм однією рукою. Зокрема, коли ви кладете фрукти, вам просто потрібно натиснути кнопку, щоб запустити блендер, а перестане він працювати, коли процес подрібнення буде завершений.

Потужний двигун

Блендер Mijia MJLLJ01PL обладнаний потужним високошвидкісним двигуном, який може досягати швидкості обертання до 20 000 об/хв. Таким чином, це допомагає мінімізувати час подрібнення фруктів, зберігаючи при цьому їх свіжість та поживні компоненти.

Гостре 6-лопатеве лезо

Для швидкого і якісного подрібнення в блендері Mijia MJLLJ01PL використовується 6-лопатеве спіральне лезо з нержавіючої сталі, яке має більш широку структуру контактного перетину, а це збільшує здатність швидко подрібнювати їжу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Блендер
Бренд: MiJia
Модель: MJLLJ01PL
Ємність: 500 мл
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна потужність: 350 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Матеріал леза: Нержавіюча сталь 304
Матеріал чаші: Тритан
Розмір: 110 x 336 мм
Вага: 1.3 кг