Подрібнювач Xiaomi O'COOKER (CD-YM200) Silver

Міцний корпус з нержавіючої сталі

Подрібнювач O'COOKER з міцної нержавіючої сталі розроблений для перемелювання твердих інгредієнтів. Його досить для задоволення щоденних потреб, таких як помел зернового борошна, рису, кави, сої, кмину, кориці і т.ін.

Зручне та безпечне управління

Натиснути не верхню частину кришки подрібнювача, почнеться процес помелу поміщених усередину інгредієнтів. Як тільки ви відпустите кришку, пристрій зупиниться. Це зроблено, щоб уникнути нещасних випадків під час роботи O'COOKER CD-YM200.

Легко поводитися з твердими інгредієнтами

Тонкість їжі, обробленої подрібнювачем O'COOKER може досягати 30-60 меш, 60 меш — 0.25 мм, 30 меш — 0.6 мм, так зване число осередків відноситься до розміру часток або товщини матеріалу.

5420 однофазний двигун

Потужність цього подрібнювача становить 200 Вт, швидкість обертання двигуна доходить до 22 000 об / хв, а місткість становить 110 г.

У O'COOKER CD-YM200 використовується подвійне лезо, яке потовщене на 20%, що дозволяє більш ефективно передавати потужність двигуна. Конструкція тупого ножа використовує зіткнення замість різання, що дозволяє обробляти високоміцні інгредієнти!

Знімна конструкція

Після використання кухонного подрібнювача кришка ковпачка, стакан з нержавіючої сталі та корпус, можуть бути відокремлені і очищені.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Подрібнювач
Бренд: O’COOKER
Модель: CD-YM200
Ємність чашки: 110 г
Мірний стакан (ємність): 75 г
Режим управління: Механічний
Номінальна потужність: 200 Вт
Номінальна напруга: 220 В / 50 Гц
Швидкість обертання двигуна: 22 000 об / хв
Розмір: 210 х 110 мм