Блендер Xiaomi Pinlo (PL-B080W1V) White

Блендер потужністю 800 Вт

Блендер Pinlo (PL-B080W1V) потужністю 800 Вт і максимальною кількістю оборотів 20000 об/хв, відмінно підходить для приготування фруктових та овочевих соків, а також для подрібнення багатьох продуктів.

Міцні та гострі сталеві леза

У блендері використовується ніж з 4 лезами з нержавіючої сталі 301, який підходить для приготування фруктових і овочевих соків або подрібнення сухих інгредієнтів.

Рівень шуму при роботі пристрою знаходиться в межах 85 децибел.

Подрібнення сухих інгредієнтів

Блендер Pinlo в стандартній комплектації поставляється з чашкою для помелу, інгредієнти можна подрібнювати одним клацанням, що зручно для приготування приправ, цільнозернового борошна і т.ін.

Вакуумне середовище – свіжість продуктів

Таємниця свіжості полягає в тому, щоб не допустити потрапляння кисню в подрібнені інгредієнти. Тому в блендері Pinlo продукти подрібнюються та перемішуються в вакуумному середовищі 65 ± 5 кПа, яке вдалося створити, в тому числі і завдяки використанню спеціального вакуумного клапана.

Сенсорні функціональні клавіші

Основна частина корпусу Pinlo (PL-B080W1V) обладнана різними сенсорними функціональними клавішами: вибір функцій одним натисканням, таких як перемішування, чистка інгредієнтів, додає відчуття технологічності корпусу, який більш довговічний, ніж при використанні традиційних механічних функціональних клавіш.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Вакуумний блендер
Бренд: Pinlo
Модель: PL-B080W1V
Ємність: 600 мл
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна потужність: 800 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Вага: Близько 2175 г
Колір: Білий
Розмір: