Блокнот Xiaomi BELA DESIGN Notepad 44pages L 188*245 NB1701L (Point)

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Папір - дуже цікавий матеріал з унікальним відтінком, кольором, текстурою, гнучкістю, світлопропусканням і багатьма іншими характеристиками. Технологія виготовлення паперу розвивається з покоління в покоління. І вона безумовно все більш широко використовується.

Блокноти BELA DESIGN відрізняються не тільки застосуванням першокласного паперу на якому приємно малювати або робити будь-які замітки, але унікальним підходом до дизайну, різноманітність та оригінальність якого не перестає дивувати.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Фірмовий блокнот BELA DESIGN оснащений дуже приємною на дотик обкладинкою з трьома видами малюнків: графічна сітка, вентилятор, точки (в залежності від моделі).

Блокнот BELA DESIGN Notepad 44pages 3 види і 3 розміри

Внутрішнє наповнення записної книжки прикрашає високоякісний та приємний для очей білосніжний папір, по якій ручка буде немов ковзати, під час фіксації важливої інформації. Блокноти різних розмірів 17.5 х 10 см, 21 х 12.5 см х 18.75 х 24.5 см вмістили в себе по 44 сторінки вільного простору, де ви сміливо можете дати волю творчості.

Блокнот BELA DESIGN Notepad 44pages малюнок

Фірмовий блокнот BELA DESIGN дозволить вам записати всі важливі новини та події, фіксувати робочі замітки та тримати під контролем кожен аспект свого життя.

Блокнот BELA DESIGN Notepad 44pages особливості паперу

В результаті технологічних процесів вдалося досягти ідеальної гладкості паперу, завдяки чому олівець/ручка буде немов "ковзати" по ній. Білий колір паперу - не створюватиме дискомфорту для очей, а компактні розміри, дозволять завжди брати з собою блокнот куди б ви не попрямували.

Блокнот BELA DESIGN Notepad 44pages дівчина з блокнотом

Найменування: Блокнот BELA DESIGN Notepad 44pages L 188*245 NB1701L (Point)
Бренд: BELA DESIGN
Розмір: 188 х 245 мм
Кількість: 1 блокнот
Кількість сторінок: 44
Малюнок: Точки

Завантаження…