Bluetooth-адаптер KZ APTX-HD Bluetooth 5.0 Cable upgrade Wire (C pin) Gray

Як досягти звучання Hi-Res від свого смартфону? Звичайно, завдяки навушникам з підтримкою протоколу Bluetooth aptX HD. Ми пропонуємо прокачати ваші навушники від Knowledge Zenith та позбавити їх від проводів. Bluetooth-адаптер KZ APTX-HD Bluetooth 5.0 здатний легко перетворити дротові навушники на бездротові без втрати якості звучання. Використовується для навушників Knowledge Zenith ZSN/ZSN Pro/ZS10 Pro/AS16/AS12/ZSN Pro X/ZAX/ASX/ASF/ZSX.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Bluetooth-адаптер KZ APTX-HD Bluetooth 5.0 cable upgrade Wire перетворить ваші дротові навушники KZ на бездротові

Bluetooth-адаптер KZ APTX-HD Bluetooth 5.0 cable upgrade Wire

Високоякісний звук без втрати якості. APTX HD дарує передачу Hi-Res-аудіо через Bluetooth

Завдяки використанню APTX HD якість передачі звуку майже втричі краща, ніж при використанні бездротових навушників зі стандартними кодеками. У порівнянні зі швидкістю бітрейту 352 кбіт/с за підтримки aptx, в aptX HD бітрейт виріс до 576 кбіт/с, що забезпечує неймовірну якість звуку з глибокими басами та кришталево чистими високими частотами. Ви можете насолоджуватись якістю звуку «краще, ніж CD».

KZ APTX HD дарує передачу Hi-Res-аудіо через Bluetooth

Чіп Qualcomm CSR8675 з підтримкою Bluetooth 5.0

Завдяки сучасному чіпу CSR8675 за допомогою бездротової технології Bluetooth 5.0 на 30% скорочується енергоспоживання, порівняно з попередніми версіями. Також ви отримаєте швидшу передачу сигналу та стабільніше з'єднання.

KZ APTX-HD Чіп Qualcomm CSR8675 з підтримкою Bluetooth 5.0

Відмінна сумісність із різними пристроями. Підтримка кодеків SBC, AAC, aptX та aptX HD

Підтримка найпопулярніших кодеків для передачі звуку бездротовим способом дозволяє використовувати Bluetooth-адаптер з більшістю телефонів Android, оснащених обладнанням Qualcomm. За якісну передачу звуку для пристроїв на iOS відповідає кодек AAC, що також підтримується модулем.

KZ APTX HD підтримка кодеків SBC, AAC, aptX та aptX HD

Мікрофон з шумозаглушенням CVC для комфортного спілкування

Bluetooth модуль обладнаний вбудованим мікрофоном із підтримкою технології шумоподавлення, яка забезпечує покращене звучання голосу. CVC Noise reduction здатна придушувати навколишній шум та усувати перешкоди під час розмови для забезпечення кращої якості зв'язку.

KZ APTX HD мікрофон з шумозаглушенням CVC

Захист від попадання вологи IPX5 для занять спортом

Під час пробіжок, їзди велосипедом, інших активних занять адаптер щільно прилягає до вашого тіла. Захист від вологи IPX5 оберігає пристрій від поту та бризок води, дозволяючи вільно користуватися бездротовим зв'язком під час прогулянок, занять спортом, танців.

KZ APTX HD захист від попадання вологи IPX5

Тривалий термін служби акумулятора. До 8 години прослуховування музики на одному заряді

Знімний модуль Bluetooth APTX-HD має вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 130 мАг, який забезпечує до 8 годин насолоди від прослуховування улюблених треків. Достатньо 2 годин зарядки за допомогою комплектного USB-кабелю, щоб він знову відтворював музику.

KZ APTX HD акумулятор ємністю 130 мАг

Підсумок

Bluetooth модуль для підключення навушників KZ з підтримкою aptX HD має симетричний збалансований дизайн, що зручно у повсякденному використанні. Підтримка кодеків стиснення AAC-LC та aptX HD та Bluetooth 5.0 дозволяє отримати високу якість звучання бездротового зв'язку нарівні з кабельним підключенням.

Тип: Bluetooth адаптери
Бренд: KZ
Матеріал: Пластик
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Місткість акумулятора: 130 mA·год
Час зарядки: Близько 2 годин
Час роботи: Близько 8 годин
Вага: 14 ± 2 g
Довжина: 95 ± 5 см
Колір: Сірий
Додатково: Трикнопковий пульт із мікрофоном
Комплектація:
  • Bluetooth-адаптер
  • Зарядний кабель
  • MicroUSB-USB
  • Інструкція
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати