Bluetooth-модуль KZ AZ09 із завушинами (C pin) (Чорний)

Bluetooth-завушини із зарядним кейсом KZ AZ09 перетворить ваші дротові навушники на TWS модель!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

TWS адаптер KZ AZ09 з новим модулем Bluetooth 5.2 та підтримкою кодека передачі аудіо AAC

Bluetooth-модуль KZ AZ09 перетворить ваші дротові навушники на TWS модель! Маленькі та легкі завушини забезпечують зручне носіння для занять спортом, роботи чи відпочинку у зручному форматі. Підключіть модулі до улюблених навушників Knowledge Zenith і насолоджуйтесь якісною музикою.

TWS адаптер KZ AZ09

KZ AZ09: від дротових навушників до бездротових

Змінний модуль KZ AZ09 із позолоченими контактами перетворює навушники на бездротові за кілька миттєвостей. Позбавте себе від кабелів, які плутаються та рвуться. У завушинах використовується срібний провід із безкисневої міді високої чистоти, що забезпечує передачу аудіосигналів практично без втрат. Ви можете вибрати навушники з гібридною технологією, динамічними або збалансованими арматурними навушниками, щоб відкрити для себе відмінний звук без дротів.

TWS адаптер KZ AZ09 підключення

Відмінна сумісність із більшістю навушників KZ

KZ AZ09 підходить для підключення навушників з 2-pin конектором, таких як Knowledge Zenith ZSN, ZSN Pro, ZS10 Pro, AS16, AS12, ZSN Pro X, ZAX, ASX, ASF, ZSX, DQ6. Є підтримка моделей навушників від інших брендів з конектором для підключення C-pin. Адаптер має відмінну сумісність із системами iOS та Android, крім того є можливість підключити практично до всіх пристроїв із функцією Bluetooth. Більше не турбуйтеся про довжину кабелю своїх навушників.

TWS адаптер KZ AZ09 різні кольори

Сучасний Bluetooth 5.2 у KZ AZ09 для ідеального підключення

Чип Realtek RTL8753 з підтримкою Bluetooth 5.2 має зворотну сумісність із попередніми версіями і може стабільно підключатися незалежно від системи. Тепер пристрій має ще більшу швидкість, стабільність та дальність підключення. KZ AZ09 тримають якісне з'єднання із джерелом звучання до 15 метрів без перешкод, а затримка знижена до 40 мілісекунд.

TWS адаптер KZ AZ09 синхронізація зі смартфоном

Маленький, легкий та зручний

Кожен вушний гачок AZ09 важить всього 4,5 г, що унеможливлює зайвий тиск і робить перебування в навушниках більш комфортним. Дужка для вух виготовлена ​​з якісного матеріалу, щоб ідеально підходити для вушної раковини.
Від сполучення до експлуатації лише один крок. Керування викликами, відтворенням та голосовим помічником відбувається кількома натисканнями кнопки.

TWS адаптер KZ AZ09 ідеально підходять для вуха

Компактні розміри KZ AZ09

TWS адаптер KZ AZ09 розміри зарядного боксу

Передова технологія передачі з кодуванням звуку AAC

Професійна якість звуку забезпечується підтримкою кодека стиснення AAC, який передає музику бездротового зв'язку практично без втрат. Удосконалена технологія передачі аудіо з кодеком AAC використовується для природного та чистого звуку.

TWS адаптер KZ AZ09 після зарядки

Підключення в парі та окремо

Лівий та правий модуль KZ AZ09 можуть використовуватись окремо завдяки наявності кнопок керування та мікрофону на кожному корпусі. Але найкраще вони виявляють себе в парі, і дарують вам чудову музику.

TWS адаптер KZ AZ09 синхронізація зі смартфоном по bluetooth

Тривалий час автономної роботи із зарядним футляром KZ AZ09

Повністю заряджений адаптер TWS KZ AZ09 можна використовувати близько 6 годин. Місткість акумулятора гачка становить 50 мАг. Коли батарею розряджено: червоний індикатор блимає 4 рази кожні 30 секунд. Для заряджання навушників помістіть їх у кейс із вбудованим акумулятором на 800 мАг. Зарядного футляра вистачить на підзарядку до 8 разів.

TWS адаптер KZ AZ09 індикатори заряду боксу

Підсумок

Ви готові відкрити для себе щось цікаве? KZ готують апгрейд ваших дротових навушників за допомогою блютуз модуля KZ AZ09, який перетворить їх на бездротові. Та ж неймовірна якість звучання, до якого ви звикли, але вже без кайданів кабелів та можливості випадково зачепити їх під час тренування чи бігу.

Тип: Bluetooth адаптер
Бренд: KZ
Матеріал: Пластик
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.2
Час роботи: Близько 6 годин
Радіус дії: До 15 метрів
Чутливість: 120±3dB
Розмір кейсу: 8,7 x 7,4 x 3,5 см
Вага: Кейс: 85 г.
Заушина: 4,9 г.
Комплектація: 2 Bluetooth-завушини, зарядний кейс, кабель USB A - USB Type-C, інструкція.
Колір: Чорний
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати