Bluetooth-модуль KZ AZ10 з завушинами (C pin) (Чорний)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Ключові переваги:
- Тривалий термін служби батареї
- Підтримка AAC / SBC
- Три режими продуктивності
- Bluetooth 5.2
- Роз'єм C Paragraph Pin

Bluetooth-адаптер KZ AZ10 має модернізований Bluetooth 5.2, який допомагає звести до мінімуму спотворення якості при передачі звуку та зручніший при використанні навушників. Цей новий модуль забезпечує бездротовий зв'язок для ваших дротових навушників KZ. Він не тільки здатний подарувати надійне та стабільне з'єднання, але й підвищити якість прослуховування музики. З'єднання Bluetooth працює плавно, без будь-яких затримок або проблем із обривом сигналу. KZ AZ10 підключаються автоматично і не потребує поєднання кожного разу.

Дизайн

Високочутливий мікрофон може ефективно збалансувати луну та навколишній шум, забезпечуючи лише природний та чистий вихідний звук голосу. У шумній кімнаті це не вплине на голосовий зв'язок. Bluetooth модуль важать лише 4,5 г. KZ AZ10 виготовлені з приємного матеріалу, який м'який та зручний для тривалого носіння.

Bluetooth-модуль KZ AZ10 забезпечує 6 годин безперервного прослуховування без заряджання. Є можливість додаткової зарядки за допомогою футляра з великою порожниною, що постачається у комплекті. Кейс має вбудований акумулятор ємністю 800 мАг, що дозволяє заряджати вушні гачки до 9 разів, якщо чохол повністю заряджений. Фактичні дані можуть відрізнятися залежно від умов використання. Кейс постачається із зарядним портом USB Type-C.

Функції

У вушних гачків KZ є три режими роботи. Режим повної потужності покращує якість звуку та продуктивність басів. Самостійно розроблений режим забезпечує приємні голоси, розтягує природні переходи по краях, дарує прозорість та водночас забезпечує чудове почуття єдності. Щоб активувати його, тричі натисніть кнопку лівого завушного гачка.

Режим високої продуктивності використається для ігор, затримка звуку складає всього 40 мс. Хороша чутність фонових кроків у грі, зброї, куль та інших звуків, яких залежить результат битви. Натисніть кнопку на правій дужці три рази, щоб увімкнути ігровий режим.

Просторовий аудіорежим дозволяє імітувати багатоканальні звукові ефекти кінотеатру, щоб створити відчуття тривимірного простору. Скористайтеся технологіями обробки звуку KZ, щоб створити об'ємне враження від прослуховування, занурюючи вас у звуки з усіх боків, ніби ви у своєму власному концертному залі або театрі. Після ввімкнення режиму гри тричі натисніть кнопку на правій завушині.

Особливості

Бездротовий Bluetooth-адаптер високої чіткості також має низьку затримку, що дозволить вам більше насолоджуватися іграми, піснями і фільмами. KZ AZ10 мінімізує затримку, щоб забезпечити синхронізацію звуку та зображення у грі. Низька затримка також дозволить вам насолоджуватися спілкуванням у відеочатах. Режим високої продуктивності спеціально розроблений для ігор, тому використовуйте його за призначенням.

Переважно якість звуку бездротових навушників залежить від того, чи достатньому обсязі передається аудіоінформація. KZ AZ10 забезпечує бездротову передачу звуку за допомогою кодеків AAC та SBC з мінімальними втратами, а обсяг даних вдвічі більший, ніж у стандартному форматі. Порадуйте себе навушниками з низькою затримкою, високою якістю звуку, високою продуктивністю.

Підсумок

KZ AZ10 подарують нові бездротові можливості для ваших дротових навушників! TWS адаптер використовує інтерфейс 0,75 мм, завдяки чому звичайні навушники миттєво перетворюються на бездротові навушники з високоякісним звучанням! Легка вага, комфортне носіння та сучасні рішення KZ AZ10 забезпечує якість звуку високої чіткості.

Підходить для навушників:

KZ — ZSN/ZSN PRO/ZS10 PRO/AS16/AS12/ZSX/ ZAS/ZAX/ASF/ASX/DQ6/AST/ZAS/ZSN PRO X/ZEX/ZEX Pro
CCA -CA4/C12/A10/CA16/C10 PRO/CS16/CKX/CSN
NF Audio - NM2/NM2+/NA2+/NA2/NE4
QDC - Uranus/Anole V6/Neptune/Gemini
TRN — ST1/ST2/VX/STM/V90S

Комплектація:

  • 2 Bluetooth-завушини,
  • зарядний кейс,
  • кабель USB A - USB Type-C,
  • інструкція.

Для зарядки кейса використовуйте адаптер з максимальним вихідним струмом, який не перевищує 1А. НЕ використовуйте адаптери для швидкого заряджання смартфонів, це призведе до швидкого виходу з ладу акумулятора пристрою.

Цвет Чорний
Бренд: KZ
Матеріал Пластик
Додатково Bluetooth 5.2. Время работы: около 6 часов. Радиус действия: до 15 метров
Кейс с размерами 8,7x7,4x3,5 см. Емкость батареи крючков: 50 мА. Емкость аккумулятора зарядного кейса: 800 мА. Комплектация: 2 Bluetooth-заушины, зарядный кейс, кабель USB A - USB Type-C, инструкция.
Тип Bluetooth адаптери
Вага Кейс: 85 г. Заушина: 4.5 г.
Гарантія 6 месяцев
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати