Бруснична паста 550г

Доставка

Звичайна ціна

Багатий набір вітамінів і мікроелементів в брусничній пасті LiQberry

Як правило, при вживанні брусниці, корисний вміст кісточок ягід (Омега 3-6-9, поліфеноли, антиоксиданти) - не засвоюються. Завдяки застосуванню принципово нової гідро-термо-динамічної технології (HTD), ягоди брусниці збережуть свої корисні властивості і більш того - вони прекрасно засвояться організмом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Процес дрібнодисперсного подрібнення ягід, сприяє збереженню корисних властивостей натуральної брусниці та сприяє засвоєнню корисних речовин і мікроелементів практично на 100%.

Пасту LiQberry з ягід брусниці рекомендується їсти в якості насиченого корисними біологічно-активними компонентами джерела, який допоможе наситити організм цілим комплексом корисних речовин, вітамінів і мікроелементів, серед яких: поліфеноли, флавоноїди, органічні кислоти, поліненасичені жирні кислоти та клітковина. Ці компоненти «зміцнюють» організм при різних грибкових інфекціях, ревматизмі, бактеріальних інфекціях (туберкульозі і т.ін.), захворюваннях печінки серцево-судинної та нервової системи, цукровому діабеті, а також при загальному стані слабкості та гіповітамінозах.

Зверніть увагу! Бруснична паста - не є ліками.

Спосіб застосування брусничної пасти: від 1 до 2 грам на 1 кг ваги. Дозу не перевищувати!

Курс застосування брусничної пасти: від 2.5 до 3 місяців. Курс можна повторювати. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: харчову пасту з ягід брусниці не рекомендується приймати при загостренні панкреатиту, гастритах, виразковій хворобі дванадцятипалої кишки і шлунку, при схильності до кровотеч, а також індивідуальної непереносимості.

Умови зберігання брусничної пасти: зберігати в упаковці поставки та скляній тарі виробника при температурі від 0 °С до 25 °С (без різких «стрибків» температури) і при відносному рівні вологості не більше 75%. Після відкриття скляної тари, пасту необхідно зберігати в холодильнику при температурі 4 ± 2 °С і вжити протягом 30 днів.

Бруснична паста 550г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована органічна брусниця з подрібненими насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 0,7 г, жири - 0,5 г; вуглеводи - 8,0 г, клітковина - 1,6 г, поліфеноли - 280 мг, розчинні сухі речовини - 10,0 г; 39,3 ккал / 164,4 кДж.
Примітка: Не є лікарським засобом