Будильник Xiaomi ZMI Reason ONE Smart Alarm Clock with Alexa Black AC01ZM

Розумний будильник з чудовим дизайном

Просто встановіть розумний будильник ZMI Reason ONE на тумбочку, і тоді ви зможете управляти іншими підключеними пристроями, задавати Алексі різні питання, перевіряти час і т.ін.

Reason ONE — це добре продуманий і просунутий інтелектуальний будильник розміром 126.2 × 60,8 × 27 мм і вагою 170 г. Будучи компактним, будильник поміщається на будь-яку плоску поверхню, а суцільний чорний корпус із закругленими кутами дозволяє йому добре поєднуватися з різними стилями робочого столу.

Яскравий дисплей. Голосовий помічник Alexa.

Будильник оснащений великим, легко читаним цифровим дисплеєм, а яскравість циферблата автоматично адаптується до навколишнього освітлення. Що ще більш важливо, розумний будильник оснащений вбудованою функцією Alexa, тому ви можете попросити його перевірити час, прочитати новини, запланувати дату, взаємодіяти з іншими сумісними пристроями для розумного будинку і т.ін.

Крім того, він також передає вашу улюблену музику, радіостанції та подкасти з музичних онлайн-сервісів, таких, як Amazon Music, TuneIn, Pandora, Audible та інших.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Будильник
Бренд: ZMi
Модель: AC01ZM
Голосовий помічник: Alexa
FCC ID: AMIN-AC01ZM
Підтримувана мова: Англійска (США)
Вхідний порт: Micro-USB
Вхід: 5В ⎓ 1.5A
Вхід адаптера живлення: 100-240В ~ 50 / 60Гц 0.5А
Підключення: Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Робоча температура: Від 0 °C до 35 °C
Розміри: 126.2 × 60.8 × 27 мм
Вага: 170 г
Колір: Чорний