Бутербродниця Xiaomi Pinlo Mini Sandwich Machine White

Pinlo Mini Sandwich Machine - бутербродниця, яка володіє компактним дизайном і «унікальною родзинкою» - здатністю швидко випікати смачні сендвічі та інший фаст-фуд з натуральних компонентів.

Це дуже корисний пристрій для сучасних користувачів, які в сучасному ритмі життя, можуть не встигати приготувати щось корисне та смачне на сніданок, обід або вечерю.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактний дизайн

Бутербродница Pinlo - це сендвічница нового покоління з дуже компактними габаритами: 28.85 x 14.5 x 11.15 см і вагою близько 1,16 кг. Такий дизайн не тільки економить кухонний простір, але і підходить для офісів, де ви можете на швидку руку приготувати соковиту та смачну закуску.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin крупним планом

Простота використання

Пристрій має тільки один чорний перемикач управління збоку, що робить його надзвичайно простим у використанні. Верхня сторона має лампу-індикатор, яка допомагає точно контролювати час випікання. Коли температура нагріву перевищить значення в 180 °C, індикатор згасне.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin індикатор

Високоякісний матеріал

Сендвічница Pinlo виготовлена з якісного пластикового матеріалу, який володіє такими властивостями: термостійкість, гарною ізоляцією, стійкістю до деформацій. Пристрій виконаний в білому забарвленні, виглядає розкішно та легко вписується в будь-який інтер'єр.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin смакота

Внутрішня частина пристрою виготовлена з литого металу, щоб забезпечити високий рівень нагріву, кращу ефективність теплопередачі та рівномірне приготування їжі з обох сторін.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin внутрішня частина

Антипригарна поверхня

Pinlo S042W1H покрита високоякісним антипригарним покриттям, яке допомагає вам смажити, запікати їжу, таку як яйця, бекон, сир і т.ін. Швидка і комфортна прожарка, дозволяє зберегти смакові якості інгредієнтів і поживну цінність їжі.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin кілька смачненького

Швидке приготування за 3 хвилини

Потужність бутербродниці Pinlo знаходиться в межі 420 Вт, максимальна температура нагріву внутрішньої поверхні близько 180 °C.

Pinlo S042W1H допоможе вам в приготуванні смачної закуски приблизно за 3 хвилини.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin ще страви

Продумана конструкція

З Бутербродницею Pinlo, ви можете не переживати, що при приготуванні таких продуктів як яйця або сир, вони витечуть назовні та забруднять стіл. Адже виріб має герметичну конструкцію.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin ням-ням

Крім того, герметичність бутербродниці, перешкоджає виходу тепла назовні, що сприяє створенню високого тиску всередині виробу і як наслідок - допомагає заощадити ваш час та швидше приготувати смакоту.

Бутербродниця Pinlo Mini Sandwich Machin зберігання

Тип: Бутербродниця
Бренд: Pinlo
Модель: PL - S042W1H
Номінальна потужність: 420 Вт
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна частота: 50 Гц
Розмір: 288.5 х 145 х 111.5 мм
Вага: 1.16 кг
Колір: Білий