Чайний сервіз Xiaomi Fine Mading White ZZ-SYCJ001 (Заварник+4 чашки+підніс)

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Чайний сервіз Fine Mading відрізняється плавністю форми і мінімалістичним виконанням. Заварник, об'ємом 265 мл, виконаний у класичному китайському стилі, який допомагає найкращим чином розкритися смаку чаю.

Чотири невеликих чашки по 65 мл, що складаються в красивий чотирилисник, допоможуть насолодитися хорошим чаєм в теплій та душевній компанії.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чайний сервіз Fine Mading White (Заварник+4 чашки+піднос)

Чайний сервіз Fine Mading відрізняється плавністю форми і мінімалістичним виконанням. Заварник, об'ємом 265 мл, виконаний у класичному китайському стилі, який допомагає найкращим чином розкритися смаку чаю. Чотири невеликих чашки по 65 мл, що складаються в красивий чотирилисник, допоможуть насолодитися хорошим чаєм в теплій та душевній компанії.

tea-set-Fine-Mading-White-ZZ-SYCJ001

Елітний китайський фарфор

Виробництво тільки кращого посуду

Творці чайного сервізу Fine Mading змогли удосконалити класичні способи виготовлення порцеляни. Набір виконаний з елітного фарфора, який володіє м'яким білим кольором, а посуд з нього - міцністю і тонкостінністю. Для виробництва такого фарфорового посуду використовується особлива глина з мікропомолом. Випал фарфорових виробів проходить при температурі 1330 градусів. Потім наносять глазур і знову обпалюють, знижуючи температуру на 100 градусів.

tea-set-Fine-Mading-White-ZZ-SYCJ001

Функціональний дизайн

Зручне використання

Заварник, об'єм 265 мл, розрахований на один цикл заварювання чаю, який, як відомо, в залежності від сорту може бути заварений до 8-10 разів. Його носик і ручка знаходяться під кутом 90 градусів один щодо одного. Це полегшує процес розливання готового напою по чашках. Зсередини носик має захист від засмічення листям і від попадання чаїнок в готовий чай. Зручна кришка надійно фіксується під час розливання.

tea-set-Fine-Mading-White-ZZ-SYCJ001

Простий догляд

Легке миття елітної порцеляни

Оскільки сервіз виготовлений з високоякісного глазурированного порцеляни, він відрізняється підвищеною стійкістю до забруднення. Чашки і заварник не вбирають фарбувальні пігменти, які містяться в чаї, тому для миття досить обполоснути сервіз водою.

tea-set-Fine-Mading-White-ZZ-SYCJ001

Бамбукова підставка

Чашки і чайник на одному підносі

Для того, щоб чайна церемонія пройшла за каноном, в комплекті з сервізом поставляється зручна бамбукова підставка, яка дозволяє утримувати всі чашки і чайник-заварник, переміщати їх, а також вберегти їх від перепаду температур.

tea-set-Fine-Mading-White-ZZ-SYCJ001

tea-set-Fine-Mading-White-ZZ-SYCJ001

Назва: Чайний сервіз Fine Mading White ZZ-SYCJ001
Бренд: Fine Mading
Матеріал: Глузурований фарфор, бамбук
Розмір заварника (об'єм 265 мл): 15.5х8.4 см, 265 г
Розмір чашки (об'єм 65 мл): 6х5.2 см, 70 г
Розмір підноса: 29х12.5 см
Комплектація: Чайник-заварник, 4 чашки, бамбуковий піднос