Чохол Xiaomi Mi Notebook Sleeve 12,5" Grey

  • 12.5″
  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Захисний чохол для ноутбуків Mi Notebook Sleeve виконаний в стильному дизайні конверта, куди можна вкласти не тільки сам ноутбук, але і невеликі аксесуари - ручку, блокнот, візитки. Чохол виконаний з водонепроникного поліестеру.

Ділові папери завжди під рукою

Крім відсіку для ноутбука чохол оснащений відділенням для розміщення документів, ділових паперів, сертифікатів, які ви можете взяти з собою на нараду, ділову зустріч чи конференцію.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол Mi Notebook Sleeve 12.5" Grey

Захисний чохол для ноутбуків Mi Notebook Sleeve виконаний в стильному дизайні конверта, куди можна вкласти не тільки сам ноутбук, але і невеликі аксесуари - ручку, блокнот, візитки. Чохол виконаний з водонепроникного поліестеру.

Mi-Notebook-Sleeve-13,3-Grey-DNND05RM

Водонепроникність

Захист від крапель води і бруду

Чохол Mi Notebook Sleeve виконаний з високоякісного синтетичного матеріалу-поліестеру, який володіє значною міцністю, еластичністю і здатністю зберігати презентабельний зовнішній вигляд. Чохол має спеціальне водонепроникне покриття, яке захистить ваш ноутбук від попадання на нього води.

Mi-Notebook-Sleeve-13,3-Grey-DNND05RM

Один чохол - маса переваг

Ділові папери завжди під рукою

Крім відсіку для ноутбука чохол оснащений відділенням для розміщення документів, ділових паперів, сертифікатів, які ви можете взяти з собою на нараду, ділову зустріч або конференцію.

Mi-Notebook-Sleeve-13,3-Grey-DNND05RM

Зручна форма

Невеликі розміри і якісне пошиття

Ваш ноутбук буде надійно захищений від можливих ушкоджень зі всіх сторін, а верхня частина "конверта" запобігає можливому випаданню девайса з чохла. Завдяки використанню технології високочастотного гарячого пресування, швейна лінія стала практично непомітна, що візуально зменшує розміри чохла. 

Mi-Notebook-Sleeve-13,3-Grey-DNND05RM

Mi-Notebook-Sleeve-13,3-Grey-DNND05RM

Назва: Чохол Mi Notebook Sleeve
Бренд: Mi
Матеріал: Поліестер
Сумісність: Ноутбуки з діагоналлю до 12.5 дюймів
Кількість відсіків: 2
Особливості: Водонепроникний
Колір: Сірий