Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo suitcase Business Travel 20" Quiet Gray

  • Сірий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Валіза, зручна для будь-якої поїздки

Валіза, створена з високоякісного полікарбонату Makrolon, стійкого до ударів і подряпин, забезпечить надійне транспортування Ваших речей. Зручність і комфорт при у будь-яких подорожах - відрядженні або відпустці.

Стильна і надійна

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей. Об'єм внутрішнього простору складає 33 літри при досить компактній діагоналі у 20 дюймів.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза RunMi 90 Points suitcase Business Travel 20" Quiet Gray

Для створення валізи були використані високоякісні матеріали, які забезпечать надійне транспортування Ваших речей, а також зручність і комфорт при використанні валізи в будь-яких подорожах - у відрядження, чи поїздках у відпустку.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

Стильна і надійна

Валіза стане красивим і надійним аксесуаром на відпочинку у відрядженні

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділенням для зберігання речей. Внутрішній об'єм складає 33 літра при досить компактній діагоналі у 20 дюймів.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

Міцний корпус

Корпус валізи здатний витримувати удари і падіння

Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату Bayer Makrolon, що дозволяє при мінімальній вазі досягти максимальної міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Тришарова композитна структура відрізняється стійкістю до стискань і розтягувань, а також запобігає деформації при падінні валізи. Текстура поверхні складається безлічі опуклостей, які складають малюнок з сотами. Така структура відштовхує воду і запобігає появі подряпин.

Пластик валізи витримує сидіння на ньому людини, масою до 40 кг, а також перегрузки до 5000 G.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

Міцна алюмінієва ручка

Система антишоку запобігає передачі вібрації від коліс до руки

Ручка валізи має чотири ступені регулювання висоти, тому вона підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростанням. Вона виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву, що значно продовжує термін її служби. Конструкція ручки має антишок, який не передає вібрації і поштовхи при кочінні валізи по нерівній поверхні, або бруківці. Ручка дозволяє піднімати валізу, масою до 18 кг.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

Продумана внутрішня структура

Кишені і фіксатори допоможуть розподілити речі у валізі

Поділ внутрішньої частини валізи передбачає найкращу упаковку ваших речей - одягу, взуття, ноутбука, фотоапарата та аксесуарів. Кишені, фіксатори і розділяють секції допомагають зафіксувати речі всередині. Підкладка у валізі створена з поліестеру, який стійкий до забруднення і розриву.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

Надійні і міцні колеса

"Плаваючі" колеса знижують трясіння

Вбудовані безшумні колеса, легко обертаються на 360° навколо своєї осі, полегшуючи рух валізи як на рівних, так і на ребристих поверхнях. Колеса з металевою втулкою і демпфуючою системою дозволяють зробити транспортування валізи простим і комфортним. Для перевірки надійності коліс валізу, масою 18 кг, провезли 12 км по нерівній поверхні.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

Безпека ваших речей

Вбудований TSA-замок захистить ваші речі від крадіжки

Для захисту від розкриття валізи сторонніми людьми на його кришці має вбудований TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США. Замок дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без побоювань. Початковий код "000", його можна змінити на той, який підходить вам.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Розмір: 20", 54.5х39х21.5 см
Маса: 3.3 кг
Об'єм: 33 л
Матеріал: Корпус - полікарбонат Bayer Makrolon, підкладка - поліестер
Телескопічна ручка: Алюмінієва, 4 положення
Замок: TSA
Колір: Сірий

Завантаження…