Розумна валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Puppy1 Auto-follow Suitcase Gray 20`

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Розумна валіза RunMi 90FUN Puppy 1 стала лауреатом виставки споживчої електроніки CES 2018, що проходила в Лас-Вегасі. Головною особливістю валізи стало його вміння самостійно рухатися за своїм власником.

Виконує команди

90Fun Puppy1 здатний виконувати кілька команд, в числі яких під'їхати до власника, залишатися на місці, знайти господаря (якщо він знаходиться недалеко) або слідувати за власником.

Безпека на борту

Знімна акумуляторна батарея дозволить взяти валізу на борт літака, а вбудований дактилоскопічний сканер і надійний карбоновий корпус захистять вміст багажу від дрібних злодюжок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумна валіза RunMi 90FUN Puppy 1 Auto-follow Suitcase Gray 20`

Розумна валіза RunMi 90FUN Puppy 1 стала лауреатом виставки споживчої електроніки CES 2018, що проходила в Лас-Вегасі. Головною особливістю валізи стало його вміння самостійно рухатися за своїм власником. Завдяки системі точного позиціонування він не відстає або навіть сам розшукує свого власника.

RunMi-90FUN-Puppy1-Auto-follow-Suitcase

Гіроскутер з вашими речами

Завжди вертикальне положення

В якості автоматичної основи для валізи використаний принип гіроскутер, який вміє підтримувати себе у вертикальному положенні. За допомогою вбудованого двигуна і системи підтримки вертикального положення, що живляться від змінного акумулятора, валіза може переміщатися, змінюючи нахил корпусу.

RunMi-90FUN-Puppy1-Auto-follow-Suitcase

Стеження за власником

Система точного позиціонування

Керування розумною валізою може здійснюватися в автоматичному режимі або за допомогою пульта дистанційного керування. При роботі в автоматичному режимі валіза визначає місцезнаходження пульта і слідує за ним, підлаштовуючи свою швидкість під швидкість руху власника. Навіть якщо ви спізнюєтеся на рейс, валіза не відстане від вас - вона може пересуватися зі швидкістю до 18 км/годину.

RunMi-90FUN-Puppy1-Auto-follow-Suitcase

Виконує команди

Ви точно не втратите свій чемодан

90Fun Puppy1 здатний виконувати кілька команд, в числі яких під'їхати до власника, залишатися на місці, знайти господаря (якщо він знаходиться недалеко) або слідувати за власником. Таким чином валіза може безпечно супроводжувати власника під час переміщення по будівлі вокзалу або аеропорту.

RunMi-90FUN-Puppy1-Auto-follow-Suitcase

Безпека на борту

Знімна батарея і датчик відбитків пальців

Список функціональних особливостей системи включає опцію виклику 90 Fun Puppy1 до користувача. Знімна акумуляторна батарея дозволить взяти валізу на борт літака, а вбудований дактилоскопічний сканер і надійний карбоновий корпус захистять вміст багажу від дрібних злодюжок. 

RunMi-90FUN-Puppy1-Auto-follow-Suitcase

RunMi-90FUN-Puppy1-Auto-follow-SuitcaseRunMi-90FUN-Puppy1-Auto-follow-Suitcase

Назва: Розумний валізу RunMi 90FUN Puppy 1 Auto-follow Suitcase
Бренд: Runmi
Розмір: 20 дюймів
Матеріал: Карбон
Система позиціонування: З пульта ДУ
Швидкість: До 18 км/год
Колір: Сірий