Чохол на сидіння автомобіля Xiaomi MAIWEI Black Cold & Warm (TN-GQD01)

  • Чорний
  • 12 місяців

Подорожуйте з комфортом цілий рік

Любите свободу водіння і красу дороги? З подушкою-чохлом MAIWEI для автомобільного крісла, яка обладнана режимами підігріву і охолодження, водити буде набагато комфортніше як в жаркий літній день, так і в холодну зимову пору.

Інноваційний режим охолодження

Подушка MAIWEI обладнана потужним двухтурбінним вентилятором зі швидкістю обертання до 8000 об/хв. Вона швидко знімає відчуття жару та пітливості при тривалому перебуванні в салоні автомобіля. Крім того, вона може ефективно знімає втому при тривалому водінні.

Нікель-хромовий нагрівальний елемент

Щоб забезпечити стабільність нагріву і безпеку використання, був обраний високоміцний нікель-хромовий нагрівальний провід п'ятого покоління з більш стабільною структурою, який після включення нагрівається при постійній високій температурі, дозволяючи витіснити холод та зігріти в холодну погоду.

Тиха робота без перерви

Використання науково-технічних концепцій і розумної конструкції повітропроводів, може значно знизити шум, створюваний вентилятором під час руху, і зробити поїздку більш тихою.

Трьохшвидкісне регулювання

Вентиляція і обігрів мають три рівні регулювання, в залежності від температури навколишнього середовища та ваших власних потреб.

Водонепроникна і вогнестійка конструкція

Подушка MAIWEI виготовлена ​​зі штучної шкіри і бавовни, яка має високу вогнестійкість і водонепроникність. Крім того, для забезпечення вашої безпеки чохол-подушка автоматично відключиться через 2 години вентиляції або 50 хвилин нагрівання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Чохол-подушка з підігрівом на сидіння автомобіля
Бренд: MAIWEI
Модель: TN-GQD01
Матеріал: Штучна шкіра, бавовна
Функція: Вентиляція, підігрів
Розмір: 115 x 53 x 2 см
Вага: 2 кг
Колір: Чорний