Устілки вовняні Xiaomi Core Step Wool Foot Pad size 44

Доставка

Звичайна ціна

Австралійська вовна + португальська пробка

Для того щоб ефективно тримати ваші ноги в теплі, устілка Core Step Wool Foot Pad створена з тандему матеріалів високої якості: теплої австралійської овечої вовни і натурального коркового дерева, яке поставляється з Португалії.

Приголомшлива практичність і універсальність

Устілки універсальні, тобто однаково добре підходять як для чоловіків, так і для жінок. Товщина коркового шару - 3 мм, а вовняного - цілих 15 мм. Комфорт і теплота по вищому розряду!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Устілки вовняні Xiaomi Core Step Wool Foot Pad size 44

iaomi Core Step Wool Foot Pad  устілки вовняні

Як ми прекрасно знаємо, ноги завжди повинні бути в теплі! Адже якщо не комфортно ногам, то некомфортно всьому тілу! Така вже природа кровообігу людини.

Саме тому, кожен з нас намагається підібрати собі на зиму не тільки тепле надійне взуття, а й відповідні високоякісні устілки.

Вовняні устілки Xiaomi Core Step Wool Foot Pad створені спеціально для зимового періоду часу. Теплі й амортизуючі, вони відмінно піклуються про зручність і теплоту ніг свого власника.

iaomi Core Step Wool Foot Pad  зручні устілки

Завдяки продуманій конструкції та надзвичайно практичним матеріалам, устілка Core Step Wool Foot Pad може забезпечувати температуру в районі комфортних 30 градусів Цельсія. Справжня радість для ваших ступень!

iaomi Core Step Wool Foot Pad  вовняні теплі устілки

Все це стало можливо завдяки використанню тандему цікавих матеріалів: коркової підошви з кори португальського коркового дуба і вовняної накладки з натуральної вовни австралійських овець. Товщина обох шарів більш ніж комфортна: коркового – 3 мм, а вовняного – цілих 15 мм!

iaomi Core Step Wool Foot Pad  комфортна устілка

Уявіть, як ваша нога занурюється в цей м'який теплий «килим», пробкова основа якого не пропускає вологу і забезпечує відмінну амортизацію при ходьбі. Непогано, чи не так? Повірте, на практиці все ще краще.

iaomi Core Step Wool Foot Pad  два шари

Боїтесь, що ваші ноги запріють, якщо раптом різко потеплішає на вулиці? Не варто переживати. Завдяки властивостям натуральної овечої вовни, яка використовується в устілках, це навряд чи можливо!

iaomi Core Step Wool Foot Pad  пробковий шар

iaomi Core Step Wool Foot Pad  амортизація

iaomi Core Step Wool Foot Pad  надійна устілка

Чи не здається вам, що прийшла пора полюбити свої ноги? Оточити турботою свої ступні? Додати їм неймовірного комфорту та зручності при ходьбі за допомогою вовняних устілок Core Step Wool Foot Pad.

iaomi Core Step Wool Foot Pad  пробкова устілка

Тип:  Стельки вовняні
Бренд: Mi
Матеріал: Овеча вовна + пробкова основа
Товщина пробкового шару:  3 мм
Товщина вовняного шару: 15 мм
Розмір: 44