Датчик Xiaomi Aqara Door Sensor

Датчик Aqara Door Sensor:

  • сповіщає звуком та повідомленням про відкриття/закриття вікон/дверей
  • працює зі шлюзом Mijia Multifunctional Gateway
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Датчик Aqara Door Sensor

Датчик Aqara Door Sensor повідомить вас про відкриття/закриття вікон та дверей і відправить повідомлення на ваш телефон через додаток MiHome. Він також вмикає підсвічування або сигналізацію при відкритті дверей/вікон.

Датчик Aqara Door Sensor

Датчик Aqara Door Sensor сполучається з іншими пристроями розумного будинку через центра керування системою розумний дім Mi Gateway. Датчик відкриття дверей/вікна складається з двох частин і працює за принципом чутливості до зміни магнітного поля. Завдяки невеликим розмірам бездротові датчики можна встановити на двері або вікно за допомогою двосторонньої клейкої стрічки.

Датчик Aqara Door Sensor на дверях

Корпус обох частин датчика зроблений з білого матового пластика. На двері або вікно датчик кріпиться за допомогою двосторонньої клейкої стрічки, яка вже знаходиться на задній кришці датчика.

На корпусі пристрою можна помітити два отвори - за розташованим на верхній кришці ховається індикаторний світлодіод, а на торці - кнопка для сполучення датчика зі шлюзом Mijia Multifunctional Gateway. У даній моделі відстань спрацьовування становить 22 міліметри.

Датчик Aqara Door Sensor та центр керування

Розумний датчик буде вмикати і вимикати світло в кімнаті, як тільки Ви в неї заходите або виходите. Крім цього, якщо Ви перебуваєте далеко від дому, датчик може вмикати запис відео і подавати звуковий сигнал.

Датчик Aqara Door Sensor

Вся робота з системою здійснюється через фірмовий мобільний додаток Smart Home.

Матеріал: Пластик
Бренд: Aqara
Інтерфейс: ZigBee
Батарея: CR1632
Триггер та сигналізація: Світіиться та дзвонить, коли хтось відчиняє двері, світло автоматично вмикається, коли хтось натискає на двері
Макc. відстань спрацювання: 22 мм
Робоча температура: -10°C - + 50℃
Робоча вологість: 0 - 95% RH
Вага: 160 г
Особливості: Робота через шлюз Mijia Multifunctional Gateway
Комплектація: Датчик Aqara Door Sensor, керівництво користувача

Завантаження…