Датчик температури та вологості Xiaomi Mi Home (Mijia) Temperature & Humidity Electronic Monitor 2 (LYWSD03MMC) (NUN4106CN)

Розумний зв'язок з побутовою технікою

Bluetooth-вимірювач температури та вологості Mijia Electronic Monitor 2 оснащений можливістю зв’язку з іншими розумними пристроями, завдяки чому автоматично підвищується температура та вологість повітря у приміщенні до безпечного та комфортного рівня.

Зокрема, якщо зв’язати з годинником, кондиціонер автоматично вмикається/вимикається, обігрівач та зволожувач також автоматично вмикаються, коли він досягає певної заданої температури та вологості встановленої у мобільному додатку.

Mijia Electronic Monitor 2 також оснащений інтелектуальним режимом температури та вологості, який підходить для здоров'я дітей.

Коли він виявляє, що температура та вологість повітря перевищують зону комфорту дитини, розумний додаток автоматично нагадуватиме та пропонуватиме зміни.

Можливість вимірювання з високою точністю

Високоточний датчик температури та вологості Sensirion вбудований у Mijia Electronic Monitor 2. Тому він може швидко та точно виявляти та відображати зміни, з точністю до 0.1 °C градусів.

Економічне енергоспоживання

Крім того, у вимірювачі температури та вологості Mijia також використовується екран з низьким енергоспоживанням, кнопка батареї може забезпечувати живлення приблизно 1 рік.

Компактний дизайн

Mijia Electronic Monitor 2 має досить делікатний та компактний квадратний дизайн, тому користувачі можуть гнучко встановити датчик на стіл або прямо на стіну, чи повісити в автомобіль.

1.5-дюймовий екран

Особливо 1.5-дюймовий РК-екран (28 х 28 мм) допомагає чітко та інтуїтивно відображати параметри, полегшуючи спостереження навіть із віддаленого місця.

На екрані датчика ви також зможете спостерігати смайлики, які допомагають легко розпізнавати навіть незначні зміни температури.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Датчик температури та вологості
Бренд: Xiaomi
Модель: LYWSD03MMC
Матеріал: АБС, ПММА (органічне скло)
Напруга постійного струму: DC 2.5 В — 3 В
Тип батареї: CR2032
Бездротове підключення: Bluetooth 4.2 BLE
Діапазон вимірювання температури: 0 °C ~ 60 °C
Точність температури: 0.1 °C
Діапазон вимірювання вологості: 0% RH — 99% RH
Точність виміру вологості: 1%
Розмір: 43 х 43 х 12.5 мм
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати