Декомпресійна подушка для автомобіля Xiaomi Maiwei Four Seasons (TN-GD010)

Зручне сидіння для тривалих подорожей

Подорож на великі відстані та довге сидіння на одному місці, без сумніву, є свого роду фізичним і психічним стражданням.

Maiwei розуміє ваші вимоги та концентрується на дослідженнях і розробці чотирьохсезонних декомпресійних подушок, приносячи вам розслаблюючі враження від подорожі на автомобілі.

Внутрішня частина з ТРЕ поглинає вібрації

Інноваційний використання екологічно чистих гумових матеріалів, одноразове лиття під тиском з використанням термопластичного еластомеру, надають амортизуючий ефект; поглинаючи вібрації при переміщенні на нерівних дорогах і зменшуючи вплив на поперековий відділ хребта людини.

Комфортна підтримка

Внутрішнє ядро ​​декомпресійної подушки Maiwei Four Seasons TN-GD010, може повільно деформуватися, адаптуючись до контуру сідниць, забезпечуючи рівномірну підтримку та розподіл тиску.

Використання дихаючих тканин, дозволяє вам почувати себе більш комфортно і влітку, і взимку.

Біонічний стільниковий рельєфний простір

Простір для зняття тиску організований впорядкованим чином, як стільники, з чудовою еластичністю та повітропроникністю.

Сендвіч-сітка з високою еластичністю та проникністю

Центральна тканина чохла подушки Maiwei TN-GD010 складається з сіток, укладених шар за шаром, з хорошою міцністю та високою еластичністю.

Щільна кромка з мерсерізованої тканини

Чохол для декомпресійної подушки покритий щільною мерсерізованою тканиною, яка має міцну текстуру і має більш тривалий термін служби.

Нековзне дно з епоксидної смоли

Нековзні частки епоксидної смоли на дні подушки, щільно прилягають автокрісла, ефективно знижуючи небезпеку зсуву сидіння в процесі їзди.

З'ємний дизайн

Подушка Maiwei TN-GD010 і внутрішнє ядро ​​можна знімати та чистити окремо, а завдяки таким характеристикам матеріалу, як легкість очищення і швидке висихання, виріб буде виглядати як новий.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Декомпресійна подушка
Бренд: MAIWEI
Модель: TN-GD010
Матеріали: Термопластичний еластомер, сітчаста дихаюча тканина типу «сендвіч», мерсерізована бавовна
Розмір: 450 x 420 x 20 мм
Вага: ~ 950 г
Колір: Чорний