Дерев'яна залізна дорога Xiaomi Mitu Toy Train Set 63 Pcs

Не в наявності

Доставка

Звичайна ціна

63 деталі з гіпоалергенних матеріалів

MiTu Toy Train - конструктор, який складається з 63 деталей (механічні і магнітні елементи, кріплення, дерева і т.ін.), які виконані з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів в приємних барвистих кольорах. Дерев'яна залізниця і міст, по якому буде пересуватися поїзд, в оточенні красивих пейзажів природи - подарує масу позитивних емоцій від захоплюючої гри.

Приємне та корисне проведення часу з конструктором MiTu

Деталі MiTu мають досить міцну стійку до подряпин конструкцію. Іграшка орієнтована на дітей віком від 3 років. Конструктор допомагає розвинути інтелектуальні здібності малюка. Адже навчання у вигляді гри - відмінний спосіб тренування мозкових і моторних навичок дитини. Навички логіки, пам'яті, концентрації, терплячості, посидючості і т.ін. - слід розвивати з раннього віку. MiTu Toy Train безсумнівно приверне увагу барвистістю і різноманітністю деталей, забезпечивши приємне та корисне проведення часу малюка.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Яна, 22.10.2018
Огромное спасибо Xiaomi Mitu Toy за такую чудесную дорогу представленную в Украине!Мой сые днями строит разные варианты дороги и ему она нравится даже больше чем Lego. Паровозик на батарейке, идеально отшлифованное натуральное дерево, антиалергеная краска и масса удовольствия от креатива строительства
Всі відгуки

Не просто захоплююча іграшка

Конструктор, який допомагає дитині розвивати мислення

У світі існує маса самих різних іграшок для дітей, які відрізняються один від одної певними характеристиками: зовнішнім виглядом, кольором, функціями тощо. Одним з найцікавіших різновидів таких іграшок, є конструктори. Адже конструктори цікавлять дитину більшою мірою через захоплюючий процес складання деталей в різноманітні фігурки.

Конструктор допомагає дитині усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки, виявляти образне мислення та логіку. А з конструктором MiTu у дитини з'явиться ще і маса можливостей для реалізації свого творчого потенціалу.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs в зібраному вигляді

Захоплюючий зовнішній вигляд

Привабливі кольори

MiTu Toy Train - дуже красивий конструктор, що складається з 63 деталей забарвлених в різні кольори. Якщо всі деталі вірно скомпонувати, то вийде копія досить протяжної залізниці, яку оточують рослини, гори, дорожні знаки, залізнична світлофорна сигналізація, ж/д станції. Іграшка-конструктор допоможе в розвитку дрібної моторики рук у вашої дитини, а настільки барвисті відтінки деталей виробу - допомагають налаштуватися на ігровий процес.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs тато з сином грають

Цікавий процес гри

В комплекті є маленька копія вантажного поїзда, основне призначення якого - перевезення габаритних виробів і різних вантажів. Іграшковий електропоїзд з фірмовим написом MiTu, легко впорається з цим завданням.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs перевезення вантажів

Одне натискання, щоб поїзд почав рух

Причіпні вагони

Крім того, локомотив оснащений причіпними вагонами (кріпляться за допомогою магніту розташованого на тильній частині вагона) в яких можна перевозити, наприклад, лісоматеріали. Щоб поїзд почав рух по залізниці, досить натиснути на кнопочку з фірмовим логотипом Mitu, яка розташована на даху локомотива.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs перевезення лісу

Магнітні елементи, дозволяють не тільки знизити ризик неправильного з'єднання, а й забезпечити більш надійне стикування вагонів. Гра в колі друзів стає ще більш цікава.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs в колі друзів

Екологічно чисті матеріали

Деталі конструктора позбавлені гострих кутів, виготовлені з екологічно чистого АБС-пластика та евкаліпта, і є безпечними для здоров'я користувачів. Конструктор MiTu - прекрасний подарунок для малюків і школярів.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs жд станція

Відповідність вимогам RoHS

Матеріали були протестовані на відповідність вимогам RoHS (директива, що обмежує вміст шкідливих речовин).

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs матеріали

Захоплюючий зовнішній вигляд

Привабливі кольору

MiTu Toy Train - вельми красивий конструктор. Застосування настільки барвистих відтінків допомагають налаштуватися на ігровий процес, а контрастність колірної гами приверне увагу дитини.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs мама грає з дитиною

Всі 63 деталі конструктора поміщені в презентабельний поліпропіленовий органайзер.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs органайзер

Велика кількість деталей конструктора, дозволить дитині проявити уяву, мислення та творчі здібності та підібрати найбільш оптимальне, на його погляд, розташування ж/д шляху.

Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs комплект

Найменування: Дерев'яна залізниця Mitu Toy Train Set 63 Pcs
Бренд: Mitu
Тип: Конструктор
Матеріал: ABS пластик, поліпропілен (PP), евкаліпт
Кількість деталей в комплекті: 63
Живлення: Одна батарейка АА 1.5 В (не входить в комплект)
Рекомендований вік: Від 3 років і старше
Розмір упаковки: 422 х 303 х 238 мм

Завантаження…

Відгуки користувачів
Яна, 22.10.2018
Огромное спасибо Xiaomi Mitu Toy за такую чудесную дорогу представленную в Украине!Мой сые днями строит разные варианты дороги и ему она нравится даже больше чем Lego. Паровозик на батарейке, идеально отшлифованное натуральное дерево, антиалергеная краска и масса удовольствия от креатива строительства
Додати коментар