Дерев'яна залізна дорога Xiaomi Mitu Track building block sound and light train DIEL0384

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Не просто конструктор

У сьогоднішньому, досить насиченому ритмі життя у дітей залишається все менше часу на відпочинок. Крім того, поява комп'ютерний ігор, займає досить великий відрізок часу у дітей, які дуже часто проводять своє дозвілля «з головою зануреними» в комп'ютерні ігри та онлайн-ігри на смартфонах.

MiTU Track building block sound and light train - це конструктор, що складається з набору пластикових деталей, який допоможе дитині провести час з користю. Адже збираючи конструктор, дитина зможе проявити свої творчі здібності, логічне мислення, розвивати моторику рук, посидючість та терпіння. І що не менш важливо, батьки зможуть скласти компанію дитині, провести незабутній час в колі сім'ї і поліпшити / зміцнити рівень взаєморозуміння зі своїми малюками.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Іграшка, яка допомагає дитині розвивати мислення

Конструктор - це один з небагатьох різновидів іграшок, які сприяє розвитку причинно-наслідкових зв'язків, образного мислення та інших навичок у дитини.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train крупним планом

Гарний зовнішній вигляд

Привабливі кольори

MiTU Track building block привертає різноманітність колірної гами. Скомпонувавши кілька деталей забарвлених в різні кольори, ви зможете зібрати залізницю, по якій незабаром буде переміщатися поїзд, який обладнаний звуковими та світловими ефектами.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train діти грають

Фірмовий напис MITU - це ще один з яскравих елементів, яким оснащений іграшковий локомотив.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train світло

«Музичний» поїзд

Поїзд почне рухатися вперед, коли натиснете відповідну кнопку пуску розташовану на даху поїзда. Перед будиночком, який прикріплюється до «залізниці», прихований спеціальний датчик. Коли поїзд доїжджає до будиночка, він автоматично зупиняється і відтворює різну музику у випадковому порядку.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train музичний супровід

Численні етапи виробництва

Кожен елемент конструктора пройшов через численні етапи виробничого процесу, які дозволили мінімізувати зазори між деталями і забезпечити їх точну стиковку.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train елементи конструкції

Конструктор з ABS пластику

Оскільки користувачі конструктора - діти, виробник був дуже обережний при виборі матеріалів. Тому MiTU Track building block виготовлений з ABS пластику, який не впливає на здоров'я дитини і є дуже міцним матеріалом, що забезпечує механічну міцність «залізної» дороги.

* Слідкуйте за тим, щоб дитина не проковтнула дрібні деталі конструктора.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train діти грають

Якісні лакофарбові елементи

Крім того, виробник також використовує якісні, екологічно чисті лакофарбові матеріали, які не мають запаху. Тому фарба не викликає подразнення шкіри у маленьких дітей.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train дівчинка грає

Конструктор Track building block sound and light train - це дійсно прекрасний подарунок для дітей від 3-х років, тим більше що його можна скомпонувати з іншими дерев'яними "залізними" дорогами від виробника MiTu.

Дерев'яна залізниця MiTU Track building block sound and light train дитина грає з батьками

Тип: Конструктор
Бренд: Mitu
Модель: DIEL0384
Матеріал: ABS пластик
Кількість деталей в комплекті: 11
Рекомендований вік: Від 3 років і старше
Розмір упаковки: 304 x 180 x 130 мм
Вага: 645 г
Комплектація: