Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI Black

Доставка

Звичайна ціна

Дбайливий догляд за волоссям

Правильний вибір гребінця - це один з визначальних факторів краси та здоров'я вашого волосся. Дерев'яна гребінець (гребінь) XIN ZHI виготовлений ​​з твердих порід дерев. Він настільки якісно виконаний, що дотик округлих зубчиків, практично не відчувається, вони немов прослизають між волоссям і зберігають шкіру голови без подряпин.

Ідеально відшліфована гладка зовнішня поверхня гребінця, створює приємні тактильні відчуття. Вона не електризує волосся, що сприяє швидкому та красивому укладанню волосся. Відчуйте м'який дотик XIN ZHI, адже він покликаний подбати про красу вашого волосся.

 

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Натуральна деревина

Ручна обробка матеріалу

При виборі дерев'яного гребінця основним моментом, є матеріал з якого він виготовлений. Адже від цього безпосередньо залежить «термін придатності» гребінця (гребеня) і здоров'я вашого волосся. У гребінцях з м'яких порід деревини, через деякий час, утворюються відколи, тріщини, через які згодом січеться волосся або травмується епідерміс голови. Саме тому в гребінці (гребені) XIN ZHI застосовується деревина твердих порід, вирощена на Африканському континенті. Неповторна фактура деревини, яка формувалася десятиліттями, підкреслює її унікальний дизайн. Міцність матеріалів і ручна обробка, дозволили створити гребінець, якість якого ви оціните по достоїнству.

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI з палісандра

Тверда деревина

Палісандр з Мозамбіку

Деревині, яка використовується при виробництві унікальних гребінців (гребенів) - понад сто років. Ідеально сформована фактура, щільність та міцність чорного африканського палісандра вирощеного в Мозамбіку, забезпечить надійність та екологічність XIN ZHI. Варто відзначити, що чорний африканський палісандр (гладкий як нефрит, міцний як залізо та чорний як чорнило) досить повільно зростає і відноситься до рідкісних порід дерев. Саме тому, застосування даної деревини при виготовленні XIN ZHI, надає їй певної унікальності та ексклюзивності.

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI дівчина розчісується

Витонченість та надійність

Деревина з Сандалового дерева

Наступним унікальним видом деревини (вважається одним з найцінніших порід), що застосовується при виготовленні гребінців (гребенів) XIN ZHI, є сандалове дерево. Воно має світло-коричневий відтінок, який через деякий час стає темно-червоним. Як відомо, з деревини цього дерева добувають ароматні ефірні масла. Тому крім своєї унікальності, міцності та гладкої поверхні, сандал має приємний аромат.

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI з палісандра і сандала

Гладка та приємна на дотик поверхня

Ретельне шліфування деревини

Неповторна текстура палісандра nf сандала проходить обов'язковий процес шліфування і заокруглення кутів всіх елементів гребінця (гребеня). Гладка поверхня XIN ZHI створює приємні тактильні відчуття при її використанні, а відсутність гострих кутів убезпечить волосся та шкіру голови від подряпин і пошкоджень.

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI з палесандра крупним планом

Здоров'я вашого волосся

Натуральні масла

Деревина, яка використовується в XIN ZHI містить натуральні масла, що насичують волосся корисними мінералами та мікроелементами, які при повсякденному застосуванні гребінця (гребеня) вбираються в шкірний покрив голови і живлять коріння волосся.

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI з сандалу крупним планом

Для всієї родини

Унікальний окрас

Природне, натуральне забарвлення палісандра та сандалового дерева зробить гребінець (гребінь) не просто предметом особистої гігієни повсякденного використання, а унікальним аксесуаром ручної роботи, який володіє чудовим дизайном і підкреслить вашу індивідуальність. XIN ZHI - це гребінець (гребінь), який підходить для всієї родини.

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI технологія виробництва

Створення шедевра

36 етапів обробки

За створенням такого шедевра як XIN ZHI лежить копітка праця. Кожна заготовка майбутньої гребінця (гребеня), ретельно обробляється на висококласному обладнанні слідуючи передовим технологіям і строго дотримуючись стандартів якості. Всього 36 етапів обробки і шедевр готовий!

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI елементи конструкції

Унікальна конструкція

Округлені форми

Ідеально підібраний дизайн всіх елементів гребінця (гребеня) сприяє її повсякденного комфортному використанню. Округлена форма XIN ZHI забезпечує її зручне охоплення, а ідеально підібрана форма зубчиків дозволяє їм ковзати між волоссям і не плутати волосся. XIN ZHI - це чудовий подарунок, який дозволить насолоджуватися кожним процесом розчісування довгі роки.

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI дівчина з гребінцем

Дерев'яний гребінець для волосся XIN ZHI розмір

Тип: Гребінець з натурального дерева
Бренд: XinZhi
Вид: З ручкою
Матеріал: Палісандр
Походження деревини: Африка, Мозамбік
Колір: Чорний
Розмір гребінця: 195 х 46 х 12 мм
Запобіжні заходи при використанні гребінця: Уникайте: впливу тепла, вологості, ударів, впливу побутової хімії. Вимивши в холодній воді, необхідно негайно витерти та ретельно висушити при кімнатній температурі.